کد خبر: 1732638/34 زمان: 20:17   1399/11/01 بازدید: 6,742

مهرداد بایرامی؛ هم چنان در حسرت گلزنی (عکس)

مهرداد بایرامی در بازی امروز نساجی – شهر خودرو یکی از بازیکنان پر تلاش میدان بود اما ارسال های او به عنوان وینگر منجر به ایجاد موقعیت گل به روی دروازه شهر خودرو نشد.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد که فصل گذشته در گل گهر هم شاگرد مجید جلالی بود امروز و در مشهد در پست وینگر به میدان رفت و بیشتر برای ایجاد موقعیت تلاش می کرد تا گل زنی اما تلاش های او ره به جایی نبرد و در نهایت نساجی بازنده از میدان خارج شد. البته نمایش نساجی در نیمه دوم برای جبران گل خورده تلاش ستودنی بود تا جایی که سرمربی جدید تیم هم به آینده نساجی امیدوار شد.

 

مهرداد بایرامی که در فصل اخیر موفق به گل زنی برای نساجی نشده است امیدوار است در هفته های آینده به این حسرت پایان دهد. مصدومیت فرزاد زامهران موجب شده بود تا مهرداد بایرامی امروز در پست وینگر بازی کند اما به نظر می رسد در هفته های آتی او فرصت بازی در نوک خط حمله نساجی و گل زنی برای این تیم را پیدا کند.

 

تلاش های مهرداد در این بازی حتی با تحسین مهدی رحمتی مربی حریف هم مواجه شد و در صحنه ای مهدی رحمتی به این بازیکن خسته نباشید گفت. مهرداد بایرامی و دوستان بدون امتیاز میدان مشهد را ترک کردند؛ اما آنها هنوز با منطقه سقوط فاصله دارند و با نمایش امیدوار کننده در مشهد به دنبال تصاحب امتیازات لازم در هفته های پیش رو هستند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.