کد خبر: 1732901/29 زمان: 16:01   1399/11/03 بازدید: 9,565

دیه گو کاستا و رد پیشنهاد تیم مجید حسینی

ستاره سابق اتلتیکو مادرید پس از فسخ قرارداد با این باشگاه همچنان بدون تیم است.

به گزارش "ورزش سه"، ماه پیش باشگاه اتلتیکومادرید اعلام کرد با توافق متقابل قرارداد دیه گو کاستا مهاجم گلزن و باتجربه خود را فسخ کرده و دومین مقطع حضور او در ترکیب این باشگاه بعد از سه سال به اتمام رسیده است. دیه گو کاستا به علت مشکلات شخصی تمایل به قطع همکاری داشت و اتلتیکومادرید نیز درخواست این بازیکن را پذیرفت.

 

 

 

 

ابتدا گفته می شد کاستا راهی تیمی در لیگ برتر خواهد شد و حتی از وولورهمپتون به عنوان گزینه جدی او نام می بردند اما این اتفاق رخ نداد. سپس گمانه زنی ها به سمت مارسی رفت و خبر دادند که او در فرانسه برای امضای قرارداد حضور دارد اما ویلاس بواس سرمربی مارسی به این شایعات خاتمه داد و گفت که دستمزد کاستا به قدری بالاست که توان جذبش را ندارند.

 

 

 

 

امروز آاس ادعا کرد که اولین پیشنهاد رسمی به کاستا از ترابزون اسپور ترکیه بوده و این باشگاه که مجید حسینی را هم در اختیار دارد، به ستاره جنجالی پیشنهادی سه ساله و به علاوه دستمزد 2.5 میلیون یورویی برای هر سال را پیشنهاد داده که از سوی این بازیکن رد شده است. کاستا از اتلتیکو سالانه 7 میلیون یورو دستمزد می گرفت. او سه سال پیش از بشیکتاش ترکیه هم پیشنهاد داشت ولی با ترک چلسی به اتلتیکو بازگشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.