کد خبر: 1733223/29 زمان: 01:27   1399/11/05 بازدید: 23,602

کریم بنزما در یک قدمی مسی و سوارز (عکس)

بنزما در شب درخشانش توانست برابر آلاوس دبل کرده و خودش را در لالیگا 10 گله کند.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما یک بار دیگر در لالیگا گلزنی کرد و در دیداری که رئال به پیروزی نیاز حیاتی داشت، ستاره موثر میدان بود.

کریم ابتدا دقیقه 41 توانست گلزنی کند. او روی پاس ادن هازارد  روی خط جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی توانست توپ را به طاق دروازه آلاوس بچسباند. با این گل رئال برتری اش را 0-2 کرد.

 

 

 

 

 

این  گل شماره 9 بنزما در فصل جاری لالیگا بود اما درخشش او ادامه داشت و دقیقه 70 توانست رئال را به گل چهارم رسانده و دبل خود را نیز تکمیل کند.

کریم این بار با پاس تونی کروس از سمت چپ راهی دروازه شد و با پشت سر گذاشتن مدافع روبرویش و ضربه ای زیبا توپ را به زاویه مخالف زد تا کاری از دست دروازه بان آلاوس ساخته نباشد.

 

 

 

 

 

 

کریم با این دو گل تعداد گل هایش را به 10 رساند و دریک قدمی لیونل مسی و لوئیس سوارز 11 گله قرار گرفت. بالاتر از این سه اما النصیری ستاره مراکشی سویا با 12 گل قرار دارد و ال پیچیچی است. 

کریم در لالیگا حالا 179 گله است و با گوروتیسا برابری کرد تا در پله چهاردهم جدول گلزنان تاریخ لالیگا قرار بگیرد. او با این روند می تواند از رکورد آرسا، ویا و سانتیانا(186 گل) هم عبور کرده و خود را به پله دهم برساند.

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.