کد خبر: 1733249/57 زمان: 09:09   1399/11/05 بازدید: 18,981

کاپیتان‌های ملی در اوج آمادگی؛

مثلث برمودایی که تراکتور را مدعی کرد (عکس)

درخشش سه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در ترکیب تراکتور باعث شد تا این تیم دست پر از سفر به سیرجان بازگردد و حالا در قامت مدعی به کار خود در لیگ بیستم ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه" شاید از ابتدای فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران تا روز گذشته، تاثیرگذاری مثلث باتجربه میانه میدان تراکتور هیچ‌گاه به اندازه دوئل با گل‌گهر سیرجان نبود؛ روزی که هر سه هافبک ملی‌پوش و در واقع هر سه کاپیتان تیم ملی ایران از ابتدا در ترکیب سرخ‌پوشان تبریزی به میدان رفتند و با نمایشی تحسین‌برانگیز سه امتیاز ارزشمند را برای تیم خود به ارمغان آوردند تا تراکتور در کورس رقابت با مدعیان بماند و با هدایت مسعود شجاعی به کار خود در لیگ بیستم ادامه دهد.

 

درخشش مثلث شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی ابتدا روی گل اول تراکتوری‌ها در اواخر نیمه نخست نمایان است؛ جایی که مسعود شجاعی سرمربی-بازیکن تراکتوری‌ها توپ را در موقعیتی استثنایی به احسان حاج‌صفی می‌رساند و او نیز با تکیه بر تجربه بالای خود توپ را به تور دروازه حقیقی چسباند تا نیمه اول به سود سرخ‌پوشان تبریزی خاتمه پیدا کند.

 

 

به جز نمایش درخشان در جریان بازی، اشکان دژاگه در اواخر مسابقه روز خوب مثلث کاپیتان‌های ملی‌پوش تراکتور را تکمیل کرد و برای جبران گل دریافتی، توپ را در میان غفلت مدافعان گل‌گهر به محمد عباس زاده رساند تا او نیز گل برتری تراکتور را بزند و شاگردان شجاعی دست پر راهی تبریز شوند.

 

تا پایان هفته دوازدهم لیگ بیستم، مسعود شجاعی با 3 پاس گل، اشکان دژاگه با 2 گل و 1 پاس گل و احسان حاج‌صفی نیز با 1 گل نقش پررنگی در رسیدن تراکتور به جایگاه چهارم جدول داشته‌اند و حالا تداوم این درخشش می‌تواند باعث شکوفایی و ارتقای جایگاه تراکتور در جدول رده‌بندی نیز شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.