کد خبر: 1736019/39 زمان: 15:58   1399/11/18 بازدید: 27,204

اسلم دانک آبی ها بعد از شب پرماجرا (عکس)

استقلالی ها بعد از بازی پرماجرای شب گذشته مقابل نساجی، جلسه تمرینی خود را ظهر امروز برگزار کردند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم استقلال شب گذشته موفق شد با گل دقایق واپسین فرشید اسماعیلی از سد نساجی گذشته و صدر جدول را از سپاهان پس بگیرد. روی کاغذ همه چیز خوب و خوشحال کننده به نظر می رسید اما اتفاقاتی که در جریان بازی و بعد از آن رخ داد، پیروزی آبی ها را کمی تحت الشعاع قرار داد. قهر وریا بعد از تعویض و مصاحبه سریالی بازیکنان علیه مدیریت باعث شد تا شب پرماجرایی برای آبی ها رقم بخورد.

بعد از این شب پرماجرا، استقلالی ها اولین تمرین خود را ظهر امروز برگزار کردند. تمرین در سالن مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و غیبت وریا غفوری مهمترین اتفاق آن بود. اگرچه بازیکنان به خاطر اتفاقات شب گذشته اندکی برافروخته بودند اما برای عوض شدن جو، برخی از آنها برای خود سرگرمی هایی را ایجاد کردند تا اندکی جو سنگین تمرین را تغییر دهند.

 

 

 

 

همان گونه که در تصاویر هم مشاهده می کنید. برخی از بازیکنان استقلال با توپ فوتبال، سبدهای بسکتبال را نشانه گرفته و مهارت های بسکتبالی خود را به چالش کشیدند. برخی ها هم در حال یاد گرفتن نحوه پرتاب توپ بسکتبال بودند و برخی ها هم مثل محمد نادری، استعداد بسکتبالی خود را به رخ کشیده و اقدام به اجرای مهارت اسلم دانکِ بسکتبال روی سبد کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.