کد خبر: 1737673/13 زمان: 19:58   1399/11/26 بازدید: 65,635

تا الان ۲۰ درصد دریافتی داشتیم؛

شیری: عالیشاه یک ربع بیهوش شد!

مدافع راست پرسپولیس معتقد است نمایش پیکان موجب شد تا تماشاگران بازی سردی شاهد باشند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی شیری پس از برد پرسپولیس مقابل پیکان اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که تیم به برد رسید و احمد نوراللهی گلزنی کرد. بازی سخت و سردی بخاطر شیوه کار تیم حریف شاهد بودیم، اما خوشبختانه به سه امتیاز رسیدیم.

 

او درباره برخورد پرتاب اوت نادر محمدی به سر امید عالیشاه گفت: امید بخاطر همان برخورد توپ یک ربع بیهوش شده بود(با خنده). همه بازیکنان ما زحمت می‌کشند و خدا را شکر به این برد رسیدیم.

 

مدافع پرسپولیس ادامه داد: این اوت دستی‌ها در روند بازی وقفه می‌اندازد. البته این شیوه پیکان است و به آنها احترام می‌گذاریم، اما بازی را سخت و سرد کرده بود. امیدوار هستم در هفته آینده هم این روند را ادامه دهیم و به برد دست پیدا کنیم.

 

شیری با اشاره به پشت سر گذاشتن روزهای سختی که داشت، عنوان کرد: از تمام هواداران و بزرگترهای تیم که در روزهای سخت کنار من بودند، تشکر می‌کنم. امیدوار هستم بتوانیم با قهرمانی این روزهای پراسترس را جبران کنیم.

 

او در خصوص شرایط مالی باشگاه پرسپولیس گفت: هدف کوتاه مدت ما قهرمانی نیم‌فصل است. مدیریت باشگاه آمدند و با ما صحبت کردند تا مسائل مالی برطرف شود. تا الان ۲۰ درصد دریافتی داشتیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.