کد خبر: 1739218/56 زمان: 11:46   1399/12/04 بازدید: 9,502

نکیسا: من از جنس خود فوتبال هستم 

کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران گفت که او سالها برای رسیدن به این جایگاه تلاش کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران امروز آغاز شده است. در حالیکه 7 نفر نامزدهای پایانی این انتخابات هستند، نیما نکیسا یکی از افراد شرکت کننده در این انتخابات است. او پیش از آغاز مراسم، در صحبت هایی آخرین گفته ها و انگیزه هایش را برای پیروزی در این انتخابات اعلام کرد.


نکیسا که در میان اعضای مجمع صحبت می کرد، گفت: خالصانه به عرض می رسانم که من به شخصه به شرافت آرای مجمع کاملا ایمان دارم. مطمئنم که اعضای محترم و ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، دبیر محترم، ریاست محترم هیئت فوتبال استان تهران به بهترین نحو سعی کردند این مجمع را برگزار کنند. از تمامی اشخاصی که حضور دارند تشکر می کنم.


وی ادامه داد: برنامه هایم را ارائه داده ام. فقط یک موضوع را عرض می کنم. من از جنس فوتبال هستم و برای فوتبال آمده ام. جنس من، جنس آسیب و در بیمارستان خوابیدن، درد کشیدن و تقلا کردن برای موفقیت های یبشتر این سرزمین است. بعد از دوران فوتبالم سعی کردم تحصیلات آکادمیک را تا مقطع دکتری ادامه دهم. در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه هستم.

 


او گفت: اگر مورد اقبال آرا مجمع قرار بگیرم، به تمامی شما عزیزان قولی خواهم داد. تک تک حوزه های ما دارای بضاعت ها و استعدادهای بسیار خوبی هستند و پتانسیل های بسیار خوبی در امر اجرا دارند. قطعا کمیته ها و چارت سازمانی هیئت را به اتفاق همدیگر تنظیم می کنیم. من اهل مشورت هستم و هیچگاه خود رأی نبوده ام. همیشه احساس کرده ام که جملات دیگران می تواند راهگشا باشد.


نکیسا ادامه داد: تنها چیزی که باید اکنون علاوه بر این برنامه ها درباره اش صحبت کنیم، کم کردن استرس و بار تنش مسابقات تهران است. برنامه هایی که ما می نویسیم، چه مقدار آن عملی می شود؟ هر بخشی سه پارامتر دارد. اگر هر کدام آن مغفول بماند، موفقیتی حاصل نمی شود. در نهایت امیدوارم مورد اقبال و اعتماد قرار بگیرم. من سالها برای رسیدن به این جایگاه تلاش کرده ام. همیشه سعی کرده ام در دیدارها و ملاقاتی که با اعضای مجمع داشته ام، آنچه که خودم هستم و تلاش کرده ام را نشان بدهم.


وی در پایان گفت: امروز صبح جمله ای خواندم که نوشته بود روزهای طلایی ما آن روزهایی نبوده اند که گذشته اند. بلکه روزهای طلایی ما آن روزهایی هستند که در آینده خواهد آمد. برای هر کسی که با اقبال رای شما مواجه شود، آرزوی موفقیت می کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.