کد خبر: 1739268/56 زمان: 14:48   1399/12/04 بازدید: 11,841

تیم وریا، برنده دیدار درون تیمی شد (عکس)

تمرین امروز استقلال با بازی درون تیمی دو تیم سفید و زرد برگزار شد که در ضربات پنالتی، تکلیف تیم برنده مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز استقلال نیز همچون روزهای گذشته برای دیدار مقابل مس رفسنجان برگزار شد که در این جلسه تمرینی، بازیکنان این تیم در قالب دو تیم زرد و آبی در یک دیدار جدی به مصاف هم رفتند.

 

در بازی امروز ابتدا تیم سفید توسط ارسلان مطهری به گل رسید. حرکت فرشید اسماعیلی که امروز نیز در ابتدای تمرین تولد او جشن گرفته شد، منجر به خلق یک موقعیت شد که ارسلان مطهری موفق شد دروازه حسین حسینی را باز کند.

اما تیم زرد پس از 6 دقیقه به گل تساوی رسید. شلوغی مقابل دروازه تیم سفید و رد و بدل شدن توپ میان بازیکنان در نهایت فرصت خوبی برای شیخ دیاباته ایجاد کرد تا او گل تساوی را به ثمر برساند.

 

این بازی که در دو تایم 40 دقیقه ای برگزار می شد، با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید تا تیم برنده ئر ضربات پنالتی مشخص شود. در ضربات پنالتی دو تیم ۴ ضربه پنالتی زدند و برای تیم سفید وریا غفوری، عارف غلامی، علی سنایی و فرشید باقری پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کردند و برای تیم زرد دیاباته، مسعود ریگی و احمد موسوی پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کردند و سینا خادمپور نتوانست پنالتی خود را به گل تبدیل کند تا تیم سفید برنده این این بازی شود.

 

 

 

 

 

در حاشیه این تمرین، احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور در میان بازیکنان، به آنها قول پرداخت مطالباتشان را داد. از نکات مهم دیگر تمرین امروز می توان به حضور معین عنایتی فرزند رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال اشاره کرد. همچنین بابک مرادی به دلیل احساس درد نظاره‌گر این بازی بود. شجاعیان و قایدی در این بازی غایب بودند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.