کد خبر: 1739287/29 زمان: 14:55   1399/12/04 بازدید: 10,498

اتفاق جالب در فوتبال برزیل

ناامیدی مطلق؛ 160هزار یورو برای بازیکن اخراجی

160 هزار یورویی که یک هوادار اینترناسیونال پرداخت کرده بود تا رودینی برابر فلامینگو به میدان برود، به کار نیامد و ستاره برزیلی همه را ناامید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فلامینگو شب گذشته در حساس ترین بازی هفته لیگ برزیل توانست 2-1 بر اینترناسیونال پیروز شده و به فاصله یک هفته تا پایان بازی ها شانس اول قهرمانی لقب بگیرد.

 

 

 

 

اینتر از این بازی یک مساوی می خواست تا همچنان گزینه اول قهرمانی باشد اما در حالی که ابتدا گل نخست را هم زده بود، دو گل دریافت کرد و در نهایت بازنده بازی شد. خورخه سامپائولی سرمربی مشهور آرژانتینی اینتر هم در این بازی به دلیل اعتراض شدیدش به داور اخراج شد.

 

 

 

 

پیش از این بازی یک اتفاق جالب همه چیز را تحت الشعاع قرار داده بود. رودینی بازیکن قرضی فلامینگو در اینتر به دلیل یک بند جالب اجازه بازی مقابل تیم اصلی اش را نداشت. اینتر باید 160 هزار یورو پرداخت می کرد تا رودینی مجوز حضور در میدان را پیدا کند و یک هوادار متمول اینتر هم این مبلغ را پرداخت کرد تا رودینی در بازی حاضر باشد.

رودینی اما نمایش ضعیفی برابر فلامینگو داشت. او روی گل اول حریف مقصر بود و دقیقه 46 نیز اخراج شد تا عملا 160 هزار یورو هزینه برای حضور او در بازی پوچ و بیهوده شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.