کد خبر: 1739567/13 زمان: 19:04   1399/12/05 بازدید: 35,361

کمال عامل قهرمانی پاس شد؛

وقتی کامیابی‌نیا ۱۸ گل می‌زد!(عکس)

هافبک دفاعی و مدافع هفته‌های اخیر پرسپولیس زمانی یک مهاجم گلزن بود که به قهرمانی در ایران هم رسید.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته نام کمال کامیابی‌نیا هم در مناظره انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال مطرح شد، در حالی که کمتر کسی می‌دانست هافبک کنونی پرسپولیس زمانی در تیم‌های پایه باشگاه پاس تهران بازی می‌کرد.

 

 

برای پیگیری این موضوع با یعقوب وطنی، مربی اسبق تیم‌های نوجوانان و جوانان پاس گفت‌وگو کردیم که می‌گوید مدافع میانی امروز پرسپولیس یک مهاجم گلزن بوده است!

 

وطنی در خصوص اینکه مصطفی آجرلو در تلویزیون اعلام کرده کامیابی‌نیا در سنین پایین بازیکن رده‌های پایه پاس بوده، به خبرنگار ما گفت: کمال کامیابی‌نیا از رده نونهالان تا جوانان در تیم پاس بود که با پاس هم در رده نوجوانان قهرمان تهران و ایران شد. کمال مهاجم تیم ما بود که شم گلزنی فوق‌العاده‌ای داشت؛ یادم می‌آید یک سال برای پاس ۱۸ گل به ثمر رساند؛ حتی همزمان در دو رده برای پاس بازی می‌کرد و گل قهرمانی پاس را به ثمر رساند.

 

 

 

او ادامه داد: برای ما جای تعجب داشت که چطور کمال به یک هافبک دفاعی خوب تبدیل شد، در حالی که ذاتا مهاجم بود. فکر می‌کنم تا زمانی هم که به مس کرمان رفت، یک مهاجم بود.

 

مربی اسبق تیم پاس یادآور شد: باشگاه پاس با مدیریت آجرلو تاثیر فراوانی در فوتبال ایران داشت. ما از سال ۷۹ تا سالی که سردار از پاس رفت، باهم کار کردیم. حیف آن تیمی که نابود شد. رفتن پاس از تهران یک تراژدی کامل بود. فکر می‌کنم آنهایی که موجب انتقال پاس به همدان شدند، خودشان از کارشان پشیمان هستند.

 

 

 

او اضافه کرد: شما بینید پاس چه نام بزرگی است که همین الان در رده‌های پایه ۸-۷ تیم به اسم پاس فعالیت می‌کنند. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا پاس دوباره در تهران فعالیت کند و به روزهای اوج خودش برگردد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.