کد خبر: 1739752/29 زمان: 18:18   1399/12/06 بازدید: 13,387

هرنان کرسپو:

خوشحالم لائوتارو به حرفم گوش کرد و به بارسا نرفت

اسطوره آرژانتینی از اینکه لائوتارو مارتینز به توصیه اش عمل کرد و در اینتر ماند، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از زمان انتقال لائوتارو مارتینز به اینتر در سال 2018، او خود را در قامت یکی از مهم‌ترین بازیکنان باشگاه ایتالیایی به اثبات رساند و در دو فصل اخیر گل ها و پاس گل های زیادی برای نراتزوری به ثبت رسانده است. او همچنین در این فصل هماهنگی بسیار خوبی با روملو لوکاکو پیدا کرده و اینتر امیدوار است که با این زوج ترسناک بعد از سال ها به قهرمانی سری آ دست پیدا کند.

 

 

 

 

علی رغم اینکه لائوتارو مارتینز در مدت زمان حضور خود در اینتر یک بازیکن کاملاً ثابت و کلیدی برای این تیم بوده اما طی ماه های گذشته و به خصوص در تابستان اخیر شایعات زیادی در رابطه با احتمال انتقال او به بارسلونا مطرح شد؛ اتفاقی که نهایتا رخ نداد و ستاره آرژانتینی در نراتزوری ماندگار شد.

در ایتالیا اطمینان دارند که او به زودی قراردادش را تمدید خواهد کرد.

 

 

 

 

هرنان کرسپو ستاره آرژانتینی سابق اینتر در مورد لائوتاور به گاتزتا دلو اسپورت گفت:« سال هاست لائوتارو را می شناسم. تابستان امسال با او حرف زدم و توصیه کردم در اینتر بماند و پیشنهاد بارسلونا رد کند. در نهایت او حرفم را گوش کرد و ماندنی شد و فکر می کنم بهترین تصمیم را گرفت.

او می تواند سال ها در اینتر خوش بدرخشد و این تیم بهترین جایی است که می تواند فوتبالش را ادامه دهد. لائوتارو درون محوطه جریمه کشنده و زهردار است. جنب و جوش بالایی دارد که باعث می شود همیشه در موقعیت گلزنی قرار بگیرد. ضربات سر قدرتمندی هم دارد و حتی برابر مدافعان بلندقامت نیز می تواند عرض اندام کند. خوشحالم که او پیشنهاد بارسا را رد کرد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.