کد خبر : 1739861 | 07 اسفند 1399 ساعت 12:15 | 19.5K بازدید | 0 دیدگاه

مدافع بارسلونا و امیدواری به ادامه فصل لالیگا

جوردی آلبا، مدافع بارسلونا، می گوید این تیم باید در ادامه فصل اتحاد خود را حفظ کند.

مدافع بارسلونا و امیدواری به ادامه فصل لالیگا

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که چند روز پیش با یک تساوی ناامیدکننده مقابل کادیز متوقف شده بود شب گذشته در چهارشنبه دیدار معوقه هفته اول لالیگا میزبان انچه بود و نهایتاً با ارائه یک نمایش خوب حریف خود را با سه گل شکست داد تا همچنان به ادامه فصل امیدوار بماند.

 

جوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا که زننده یکی از گل‌های این تیم در بازی شب گذشته مقابل الچه بود، درباره شانس این تیم برای قهرمانی این فصل گفت: " ما می دانیم که همچنان می توانیم به چالش خود ادامه دهیم و برای آن بجنگیم. این پیروزی از نظر ذهنی کمک زیادی به ما می کند. صادقانه بگویم تساوی چند روز گذشته مقابل کادیز یک ضربه سنگین برای ما بود.

 

 

 

 

اگر 100 درصد آماده نباشیم پیروزی برای مان دشوار خواهد بود. ما مقابل الچه و در نیمه اول نیز تلاش زیادی انجام دادیم. با این حال فکر می‌کنم که در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و به گل هم رسیدیم."

 

بازیکنان جوان: "ما که مدت زمان طولانی اینجا هستیم باید به بازیکنان جوان تر کمک کنیم که راحت تر باشند. من فکر می کنم که انگیزه همیشه وجود داشته است. ما باید مسئولیت پذیر باشیم. اوقات سخت را پشت سر می‌گذاریم اما باید بیش از هر زمان دیگر متحد باشیم."

دیدگاهها