کد خبر: 1740773/58 زمان: 20:00   1399/12/11 بازدید: 6,842

مرزبان: ردپای کرانچار همیشه در سپاهان می ماند

مربی سپاهان درگذشت سرمربی اسبق این تیم را اتفاقی دانست که همه مجموعه سپاهان را تحت تاثیر قرار داد.

به گزارش ورزش سه؛ علیرضا مرزبان، تحت تاثیر درگذشت زلاتکو کرانچار، صحبت های خود بعد از پیروزی امروز تیمش را به این مربی فقید اختصاص داد که سابقه همکاری طولانی مدتی باهم داشتند.

 

ما فقط یک مربی را از دست ندادیم

 

ما تقریبا سه سال و نیم باهم کار کردیم. با هم در اسلواکی، تیم ملی مونته نگرو و سپاهان کار بودیم. وقتی خبر را شنیدیم، اشک در چشم همه مان بود، از خود محرم که نشست و نمی توانست راه برود. محمود و رحمان هم خیلی ناراحت بودند. کسی را از دست دادیم که سمبل محبت بود. کسی از تیم نبود حتی ذخیره ها که از دست او ناراحت باشند. آقای کرانچار صداقت بی نظیر و خانواده فوق العاده ای دارد. دو تا فرزند و نوه دارد و هنوز درک اینکه دیگر پیش ما نیست خیلی سخت است. ما فقط یک مربی را از دست ندادیم، او شخصیت و روحیه بالایی داشت و می توانست بازیکنان خلاق و جوانان را بالا بیاورد. او انسانیت را درک می کرد و می توانست در کنار بازیکنان زندگی کند؛ ما چنین شخصی را از دست دادیم. همیشه ردپای انسانیتی که کرانچار در سپاهان گذاشت را هیچکس فراموش نخواهد کرد.

 

می خواهیم تا روز آخر جزو مدعیان باشیم

 

بحث اصلی ما این بود که می خواهیم تا روز آخر جزو مدعیان باشیم. بعد از دو بازی خوب مقابل ذوب آهن و استقلال باید یک بار دیگر مهری تاییدی روی کیفیت مان می زدیم. سه امتیاز فوق العاده مهمی گرفتیم و تیم در رقابت برای قهرمانی می ماند و این برای ما در کنار دو تیم دیگر حساس و جالب است. ما می دانیم تعقیب کردن این هدف برای هواداران سپاهان خیلی سخت و البته خوشایند است. ما این وفاداری را داریم که تا روز آخر جزو مدعیان باشیم.

 

کسی انتظار این نتایج را از پرسپولیس نداشت

 

مرزبان در واکنش به این موضوع که در اوایل فصل استقلال را رقیب اصلی سپاهان برای قهرمانی دانسته بود، گفت: این برای ما خیلی تعجب آور بود که استقلال دچار یک بحران درونی شود و نتایج خوبی نگیرد. از طرفی هم کسی انتظار این نتایج خوب را از پرسپولیس نداشت. باید به این تیم، کادرفنی و بازیکنانش تبریک بگوییم که توانستند از مینی بحرانی که داشتند با قدرت بیرون بیایند و الان رقیب اصلی ما شده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.