کد خبر: 1741300/42 زمان: 01:36   1399/12/14 بازدید: 9,519

پالاس 0 - 0 یونایتد؛ از این بدتر نمی شد!

منچستریونایتد در خانه کریستال پالاس با تساوی بدون گل متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در شبی که نمایش بسیار ضعیفی ارائه داده و حتی قادر به خلق یک موقعیت خطرناک هم روی دروازه پالاس نبود، به تساوی بدون گل رضایت داده و دو امتیاز مهم دیگر را نیز از دست داد.

 

اولین فرصت در دقیقه ششم و روی یک موقعیت ایستگاهی برای کریستال پالاس ایجاد شد، اما ضربه تاوسند محکم بود و دین هندرسون این موقعیت را مهار کرد. دقایقی بعد این نمانیا ماتیچ بود که از فاصله ای قابل توجه شانس خود را برای باز کردن دروازه پالاس امتحان کرد، اما گایتا به خوبی عکس العمل نشان داد و این توپ را مهار کرد.

 

در دقیقه 27 مارکوس راشفورد با ارسال خود برای منچستریونایتد موقعیت سازی کرد، اما ضربه سر ادینسون کاوانی دقیق نبود و راهی به دروازه پالاس نیافت. در ادامه جریان بازی کاملا آرام و در میانه میدان دنبال شد و در نهایت دو تیم با قبول تساوی بدون گل در نیمه ای کم موقعیت راهی رختکن شدند.

 

 

پالاس نیمه دوم را بهتر شروع کرد و آندره آیو در دقیقه 52 در گوشه محوطه جریمه یونایتد صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او دقیق نبود و در اختیار دین هندرسون قرار گرفت.

 

در دقیقه 68 نماینیا ماتیچ یک بار دیگر بخت خود را برای گلزنی از فاصله ای دور امتحان کرد، اما حضور به موقع مدافعان پالاس اجازه نداد این موقعیت تبدیل گل شود.

 

در لحظات پایانی بازی وان آنهولت با گذر از آرون فان بیساکا در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و تا آستانه باز کردن دروازه یونایتد پیش رفت، اما دین هندرسون در آخرین لحظه با عکس العملی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.