کد خبر: 1741318/29 زمان: 02:40   1399/12/14 بازدید: 36,179

مزد ایمان مان را گرفتیم

کومان: این یک بازگشت باورنکردنی بود

رونالد کومان پس از پیروزی امشب بارسا و صعود به فینال کوپا دل ری به ستایش از بازیکنانش پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب توانست با سه گل بر سویا پیروز شود و ضمن جبران شکست 2-0 بازی رفت به فینال کوپا دل ری راه یابد. این برای دهمین بار در 13 سال گذشته است که بارسا به فینال کوپا دل ری می رسد.

گل دوم بارسا دقیقه 94 با ضربه سر جرارد پیکه حاصل شد و در وقت اضافه اول نیز مارتین برایثویت گل سوم را زد تا کار تمام شود.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« تا ثانیه پایانی جنگیدیم و شایسته صعود به فینال بودیم. در هر دو بازی برتر از سویا بودیم و کاملا از بازیکنانم رضایت دارم. البته که در دقیقه پایانی شانس هم با ما یار بود ولی به زدن گل دوم ایمان داشتیم و این اراده تیمی باعث شد تا در نهایت راهی فینال شویم. تیم از لحاظ بدنی و ذهنی قدرتمند است و باید بگویم که کاری که تیم امشب انجام داد، باورنکردنی بود.»

 

کومان ادامه داد:« باید جاه طلبی و انگیزه تیم را ستایش کرد. همیشه به جبران ایمان داشتیم و از لحاظ ذهنی به شرایطی رسیده بودیم که باور داشتیم قادر به جبران شکست دور رفت هستیم. چیز بیشتری نمی توانم از بازیکنان بخواهم چون هر کاری نیاز بود انجام دادند و باید آنها را ستود.»

 

 

 

 

سویا:« تیمی خوب با مربی درجه یک هستند. حتی وقتی یک یار کمتر داشتند و 3-0 عقب بودند نیز ناامید نشده بودند و با پرس از جلو سعی در تحت فشار قراردادن ما و رسیدن به گل بودند. این روحیه مثبت سویاست که از اندیشه های مربی اش می آید.»

.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.