کد خبر: 1741590/13 زمان: 18:32   1399/12/15 بازدید: 6,525

بازی رفت هم خیلی سخت آلومینیوم را بردیم؛

نویدکیا: باید باهوش باشیم و تمرکز کنیم

سرمربی سپاهان معتقد است کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک دارند.

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا در نشست خبری قبل از دیدار با آلومینیوم اظهار کرد: اگر بخواهم واقع‌بینانه درباره بازی فردا صحبت کنم، باید بگویم مسابقه خیلی سختی خواهیم داشت. آلومینیوم در اصفهان هم روز سختی برای سپاهان رقم زد. در نیم‌فصل اول خیلی تلاش کردیم تا آلومینیوم را شکست دهیم و به همین دلیل می‌دانیم بازی دشواری در انتظارمان است.

 

او ادامه داد: آلومینیوم تنها تیمی است که توانسته صدرنشین لیگ برتر را شکست دهد و ثابت کرده این قابلیت را دارد که یک تیم بزرگ باشد. الان هم خودش را نشان داده و تیم پنجم جدول است که همین موضوع کیفیت این تیم را اثبات می‌کند.

 

سرمربی سپاهان یادآور شد: آلومینیوم پرسپولیس را در اراک و تراکتور را در تبریز شکست داده و حتی نتایجی هم که از دست داده، در اوایل فصل بوده است. به همین دلیل مشخص است که روند رو به رشدی طی می‌کند. ما در کادر فنی و بچه‌های تیم می‌دانیم که اگر می‌خواهیم از بازی فردا امتیاز بگیریم، باید خیلی تلاش کنیم و با تمرکز بالا به زمین برویم.

 

نویدکیا اضافه کرد: باید از مسائل تاکتیکی تیم آلومینیوم مراقبت کنیم. اگر اشتباهی داشته باشیم، قطعا تاوان سنگینی پس می‌دهیم و به همین دلیل سعی داریم با تمام وجود به میدان برویم تا از آلومینیوم امتیاز بگیریم.

 

او درباره غایبان سپاهان مقابل آلومینیوم گفت: در این بازی سروش رفیعی و کی‌روش استنلی را بخاطر محرومیت در اختیار نداریم؛ رسول نویدکیا نیز مدت زیادی است که مصدومیت دارد و شایان مصلح هم به علت آسیب دیدگی همراه ما نیست ولی خدا را شکر سایر نفرات آماده هستند و مشکلی نداریم.

 

سرمربی سپاهان تصریح کرد: روندمان را ادامه دهیم و روز به روز پیش می‌رویم؛ آن اوایل کارمان خیلی سخت بود، اما شرایط تیم بهتر شد. واقعیت این است که در فوتبال امروز بازی سخت یا صرفا راحت وجود ندارد و همه مسابقات دشوار است.

 

نویدکیا عنوان کرد: اینکه یک تیم کاملا شرایط ایده‌آلی دارد، در فوتبال امروز رد شده و هر تیمی با تمرکز بالا در بازی حاضر نشود، ممکن است شکست بخورد. ما راهمان را رو به جلو می‌رویم و امیدوارم فردا نمایش خوبی با تمرکز بالا ارائه دهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.