کد خبر: 1742270/50 زمان: 13:45   1399/12/18 بازدید: 9,584

طعنه به منتقدان؛

مورینیو: صد گل برای یک تیم دفاعی بد نیست

تاتنهام با چهار گلی که برابر کریستال پالاس به ثمر رساند به رکورد 100 گل در تمام رقابت ها در این فصل رسید و ژوزه مورینیو پس از کسب این موفقیت نتوانست در برابر طعنه زدن به منتقدانش مقاومت کند.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام در دیدار شب گذشته خود در لیگ برتر توانست با گل های گرت بیل و هری کین، کریستال پالاس را 4-1 شکست دهد و در کنفرانس پس از بازی ژوزه مورینیو، سرمربی این تیم، خوشحالی خود از رسیدن به رکورد 100 گل در یک فصل در تمام رقابت ها را ابراز کرد.

 

تاتنهام با پیروزی برابر کریستال پالاس به سومین برد پیاپی خود در لیگ برتر دست یافت. مورینیو پس از این بازی، با اشاره به 100 گله شدن تاتنهام در یک فصل بلافاصله به انتقاداتی که از تیم دفاعی او می شد اشاره کرد.

 

 

ژوزه مورینیو گفت: "اگر آماری که به من داده اند درست باشد، در این فصل 100 گل زده ایم، که برای یک تیم به شدت تدافعی، یک تیم به شدت منفی، آمار بدی نیست!

هفته خوبی برای ما بود. سه مسابقه و 9 امتیاز. برای هفته بعد و وقتی مسابقه مهمی در اروپا داریم و همچنین برابر آرسنال باید بازی کنیم، هیچ چیز برای ما بهتر از بردن 9 امتیاز دراین هفته نبود."

 

 

تاتنهام اکنون در رده ششم جدول و فاصله دو امتیازی تا تیم چهارم قرار دارد. مورینیو در پاسخ به سوالی در این مورد که آیا شاگردانش می توانند خود را به تاپ فور برسانند، گفت: "نمی دانم. من واقعا در این باره فکر نمی کنم.

باید تلاش کنیم تا جایی که می توانیم در مسابقات پیروز شویم و بیشترین امتیازات ممکن را کسب کنیم. اگر ممکن باشد خوب بازی کنیم، اگر ممکن باشد زیاد گل نخوریم، اگر ممکن باشد گل بزنیم و بعد ببینیم که چه اتفاقی می افتد.

من لیگ اروپا را فراموش نخواهم کرد، من نخواهم گفت که بازی روز پنجشنبه مهم نیست، چرا که برای من این بازی هم به اندازه همه بازی ها مهم است."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.