کد خبر: 1742327/56 زمان: 16:15   1399/12/18 بازدید: 102,589

اگر شهرخودرو همراهی کند:

استقلال - قاسمی‌نژاد؛ زود زود زود!

سخنگوی باشگاه استقلال به صورت رسمی از مذاکرات این تیم با مدیران شهرخودرو برای جذب امین قاسمی نژاد خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، ، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال ظهر امروز دوشنبه در جریان نشست‌ خبری آنلاین که از سوی مدیر رسانه‌ای این باشگاه تدارک دیده شده بود پاسخگوی سوالات نمایندگان رسانه‌ ها بود. او در این نشست، صحبت های مختلفی را مطرح و در بخشی از آن درباره حضور امین قاسمی نژاد در این تیم بود.


او در ابتدای صحبت هایش گفت: همه شما می ‌دانید چه اتفاقاتی گذشت تا امروز کمی به آرامش نزدیک شویم. در انتهای نیم فصل متاسفانه به رغم انتظاراتی که داشتیم، شرایط بر وفق مراد نبود اما در ادامه به این جمع بندی رسیدیم که با جدایی کادر فنی پیشین که سخت هم بود موافقت کنیم. سعی کردیم فضا را برای حضور کادر فنی جدید آماده کنیم و جا دارد از عزیزانی که در نیم فصل اول برای ما زحمت کشیدند تشکر ‌کنم. برای کادر فنی جدید هم آرزوی پیروزی دارم. امیدوارم مجیدی و کادر فنی جدید استقلال با تلاش‌های بی وقفه خیلی زود استقلال را به جایگاه واقعی‌اش برسانند و به دغدغه هواداران جامه عمل بپوشانند.


سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا تمرکز این باشگاه در نقل و انتقالات، تنها معطوف به جذب  امین قاسمی‌نژاد خواهد بود یا خیر، عنوان کرد: با چند عزیز صحبت کردیم و باشگاه مذاکراتی داشت که بر اساس نظر کادر فنی و مذاکرات انجام شده، عملاً تنها این امکان را داریم که از ظرفیت قاسمی‌نژاد استفاده کنیم. امکان استفاده از دیگر بازیکنانی که با آنها رایزنی و مذاکره شد، به هر دلیلی وجود ندارد.


نظری در ادامه افزود: رایزنی خود را با شهر خودرو و قاسمی‌ نژاد انجام دادیم و مددی در این باره زحمات زیادی کشیده است. او در کنار سایر همکاران و با همراهی عبدیان، تلاش می‌کنند این انتقال را خیلی زود نهایی کنند. امیدوارم در مسیر این انتقال، باشگاه شهر خودرو همراهی بیشتری با ما داشته باشد تا از این انتقال، هر دو طرف به نفع برسند.


طی روزهای گذشته خبرهای زیادی پیرامون حضور امین قاسمی نژاد در استقلال به گوش شنیده می شد و حتی شایعاتی پیرامون حضور این بازیکن در تهران و مذاکره با مدیران استقلال به گوش رسید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، باید قاسمی نژاد را در ادامه لیگ با لباس آبی ببینیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.