کد خبر: 1742834/42 زمان: 02:41   1399/12/21 بازدید: 20,790

مارکینیوش: بارسلونا کارمان را دشوار ساخته بود

مارکینیوش، کاپیتان پاری سن ژرمن از صعود تیمش مقابل بارسلونا ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن با تساوی 1-1 در دیدار امشب مقابل بارسلونا و تکیه بر برتری 1-4 دور رفت در نوکمپ، راهی دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد. مارکینیوش که یکی از بهترین بازیکنان میدان بوده و چند بار دروازه تیمش را نجات داد، مدعی شد بارسلونا با پرس شدید کار را برای بازیکنان پاری سن ژرمن دشوار ساخته بود.

 

مارکینیوش گفت: "می دانستیم که کارمان در این دیدار سخت خواهد بود. بارسلونا مخصوصا در نیمه اول شجاعت بیشتری از خود نشان دادند. اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و در کل فکر می کنم لیاقت داشتیم راهی دور بعدی شویم. قرار نیست همه اسرار خود را فاش کنیم. در نیمه دوم توانستیم مدیریت بهتری داشته باشیم و تعهد بیشتری از خود نشان داد.

 

 

مائوریتسیو پوچتینو بین نیمه چند فیلم کوتاه به ما نشان داد و همین موضوع باعث تغییر سبک بازی پاری سن ژرمن و رقم خوردن نتیجه مسابقه شد. بارسلونا خیلی بالا بازی کرده و با پرس شدید فرصت بازی سازی به ما نمی داد. اما ما نیمه دوم با جسارت بیشتری در میدان حاضر شدیم.

 

حالا ما احساس خوبی داریم و امشب موفق شدیم. اتفاقات در دنیای فوتبال خیلی سریع پیش می رود و همیشه همین طور است. امشب چالش ما این بود که نتیجه را حفظ کنیم و عملکرد خوبی مقابل بارسلونا ارائه داد. فوتبال مانند یک مسابقه بوکس است و روزهای خوبی و بدی برای شما رقم می خورد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.