کد خبر: 1743437/29 زمان: 18:21   1399/12/23 بازدید: 52,999

مسی با من خوب نبود؛ نتوانستیم ارتباط بگیریم

ادر سارابیا دستیار سابق کیکه ستین در بارسلونا از رابطه نه چندان خوب لیونل مسی با آنها صجبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ادر سارابیا یک نیم فصل کمک مربی بارسلونا بود و البته تنش هایی را نیز باعث شد. او دستیار کیکه ستین بود که روی نیمکت جوش و خروش زیادی داشت و از فریاد زدن بر سر بازیکنان بزرگ بارسا ابایی نداشت. اتفاقی که در ال کلاسیکوی برگشت فصل گذشته برای او حواشی زیادی ایجاد کرد. او بر سر آنتوان گریزمان بارها فریاد کشید و او را به خاطر فرصت سوزی هایش مواخذه می کرد.

در آن مقطع لیونل مسی در وقت های استراحت میان بازی ترجیح می داد در بحث های تاکتیکی ستین و سارابیا شرکت نکند و مشخص بود که او کادر فنی بارسا را قبول ندارد.

 

 

 

 

سارابیا که اکنون سرمربی تیم اف سی آندورا تیم تحت مالکیت جرارد پیکه است، در مورد رابطه اش با مسی به ال پائیس گفت:« واقعیت این است که مسی با ما خوب نبود و نتوانستیم ارتباط برقرار کنیم. ما نتوانستیم بهترین بازی ها را از مسی بگریم چون ارتباط لازم بین ما برقرار نشد. مسی از لحاظ روحی اصلا شرایط خوبی نداشت و برای اینکه بهترین بازی هایش را انجام دهد، نیاز به ذهنی بی دغدغه و روحیه ای بالا دارد. در دوران ما شرایط مسی اینطور نبود.»

 

سارابیا در مورد مشکلاتش با بازیکنان در رختکن گفت:« اینطور نیست که من در میان بازیکنان بارسا برای خودم دشمن تراشی کرده باشم. درست است که مربی پر حرارتی هستم و گاهی هیجان بر من غلبه می کند ولی وقتی مربی آندورا شدم، خیلی از بازیکنان بارسا برایم پیام تبریک فرستادند.»

 

 

 

 

شکست 8-2 بارسا از بایرن:« همانطور که ویسنته دل بوسکه می گوید، در هر شکستی می تواند منفعتی برای تان باشد. باید بگویم که از آن باخت سنگین، درس های خوبی به عنوان مربی گرفتم که به کارم خواهد آمد. بارسلونا در آن مقطع تیمی برای فتح لیگ قهرمانان نبود و از هر جهت پایین تر از سطح بایرن بودیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.