کد خبر: 1744078/55 زمان: 18:07   1399/12/26 بازدید: 2,646

پاداش دختران قهرمان فوتسال همچنان روی هوا ! 

برای پرداخت پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان در کادر مدیریتی جدید فدراسیون فوتبال هم اختلاف‌نظر وجود دارد و شاید وعده جدید پرداخت پیش از سال جدید هم عملیاتی نشود.

به گزارش "ورزش سه" در کنار ارقام ریز و درشتی که در حوالی فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود، نزدیک به سه سال است که پرداخت پاداش قهرمانی فوتسال زنان ایران در جام ملت‌های آسیا به تعویق افتاده و با روی کار آمدن فدراسیون جدید و پس از انتخابات امیدواری برای بسته شدن پرونده این پاداش قهرمانی و پرداخت آن به ملی‌پوشان بیشتر شده است؛ هر چند که به لحاظ ارزشی نسبت به سه سال گذشته پاداش 22 میلیونی ملی‌پوشان افت محسوسی داشته اما بازهم می‌تواند برای آن‌ها ارزشمند باشد.

 

با این‌حال هفته گذشته بود که منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در برنامه "ورزشگاه" اعلام کرد که پیش از پایان سال 99 پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان پرداخت خواهد شد و در جلسه‌ای با معاون وزیر ورزش چک پرداخت این پاداش‌ها صادر شده است، او هم‌چنین مدعی شد که قرار است از سوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال که فعالیت‌های اقتصادی نیز دارد، با یک اسپانسر توافق و او نیز معادل پول پاداش را به ملی‌پوشان پرداخت کند تا به نوعی جبران تاخیر و افت ارزش پول را انجام دهد. در واقع به هر یکی از ملی‌پوشان فوتسال زنان 44 میلیون تومان پاداش برسد.

 

اما این خبر به سرعت با واکنش نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال مواجه شد و سیده شهره موسوی با رد این صحبت‌ها گفت: اگر فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی و اوضاع مالی که دارد بتواند پاداش معوقه را پرداخت کند، شاهکار کرده چه برسد به آن‌که مازادی بر آن هم در این شرایط مالی بد بخواهد پرداخت شود. او هم‌چنین گفته دو روز اداری دیگر از سال 99 باقیمانده و امیدوارم بتوانیم تا پایان سال این پاداش را پرداخت کنیم اما هنوز چیزی مشخص نیست!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.