کد خبر: 1745198/42 زمان: 18:49   1400/01/03 بازدید: 44,136

خروج ستاره هلندی از لیست خرید بارسلونا

به نظر می رسد بارسلونا دیگر تمایلی به خرید ممفیس دیپای، ستاره هلندی لیون ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان سال قبل و در همان روزهای ابتدایی حضور رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا بود که نام ممفیس دیپای، وینگر هلندی و با تجربه لیون برای انتقال به نوکمپ مطرح شد. اگرچه با توجه به تمام شدن قرارداد ممفیس دیپای در سال 2021 به نظر می رسید بارسلونا کار سختی برای جذب این بازیکن ندارد، اما در نهایت رئیس باشگاه لیون اجازه این انتقال را نداد و لوییس سوارز نیز از بارسا جدا شد تا شرایط این تیم در این فصل در بخش هجومی دشوار شود.

 

 

اگرچه به نظر می رسید دیگر در تابستان پیش رو مانعی برای انتقال ممفیس دیپای به بارسلونا وجود ندارد، اما نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد نام این بازیکن از لیست بارسلونا و رونالد کومان خارج شده است. خود ممفیس دیپای همچنان خواهان انتقال به نوکمپ بوده و منتظر پیشنهاد باشگاه اسپانیایی است، اما با حضور خوان لاپورتا، بارسلونا قصد دارد برای نام های بزرگ تری اقدام کند.

 

حضور گزینه ای مانند ارلینگ هالند و البته سرخیو آگوئرو باعث شده نام ممفیس دیپای دیگر در بین اولویت های بارسلونا قرار نداشته باشد و به همین دلیل احتمال نهایی شدن این انتقال کرنگ تر از گذشته شده است. در حال حاضر دو باشگاه پاری سن ژرمن و یوونتوس به طور جدی تر خواهان جذب ممفیس دیپای هستند و در شرایطی که جدایی این بازیکن از لیون تقریبا قطعی شده، آینده او در هاله ای از ابهام قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.