کد خبر: 1745575/13 زمان: 15:30   1400/01/06 بازدید: 11,603

باور دارم به لیگ برتر می‌آییم؛

قریشی: خودم درخواست جدایی دادم

مدافع جدید بادران تهران معتقد است این تیم یکی از گزینه‌های اصلی صعود به لیگ برتر است.

به گزارش "ورزش سه"، سید مهدی قریشی در خصوص جدایی از آلومینیوم اظهار کرد: خودم درخواست جدایی از تیم را داشتم و از کسانی که با این خواسته من موافقت کردند، تشکر می‌کنم. در این یک سال سعی کردم بهترین بازی‌هایم را برای آلومینیوم و شادی دل مردم اراک و استان مرکزی انجام دهم و جا دارد از تمام تماشاگران، هم‌بایان و مربیان تیم تشکر کنم.

 

او ادامه داد: حتی یک نفر به من نگفت از آلومینیوم جدا شوم و این درخواست خودم بود چون می‌خواستم شرایط جدیدی را تجربه کنم و همراه با بادران به لیگ برتر بیایم چون اراده صعود را در مجموعه این باشگاه و تیم دیدم و اصلی‌ترین دلیل انتخاب بادران هم همین موضوع بود. با سه تیم متفاوت به لیگ برتر صعود کردم و می‌خواهم چهارمین صعود را با این باشگاه جشن بگیرم.

 

مدافع سابق آلومینیوم با اشاره به اتفاقات یک‌سال حضورش در این تیم عنوان کرد: حاج رسول(خطیبی) کاری که ۲۰ سال برای شهر اراک طول کشیده بود را در نیم‌فصل انجام داد و هواداران هم پشتیبان تیم بودند. صعود به لیگ برتر و ساختن تیمی که همه لیگ به آن احترام گذاشتنه‌اند، کار راحتی نبود و رسول خطیبی کار ماندگاری در اراک کرد که فکر نمی‌کنم حالا حالاها کسی بتواند بیشتر از آن را برای فوتبال این شهر انجام دهد. برای مجموعه آلومینیوم، مردم خوب اراک ‌و آقای منصوریان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

قریشی با تاکید بر اینکه تمام فکرم صعود به لیگ برتر همراه با بادران است، ابراز کرد: از مجموعه بادران به‌ویژه آقای محسن عاشوری تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند. مذاکرات ما کمی طول کشید، اما باور و انگیزه صعود را در بادران دیدم و به همین دلیل چنین انتخابی انجام دادم، وگرنه قصد نداشتم به لیگ یک برگردم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.