کد خبر: 1746669/56 زمان: 13:29   1400/01/14 بازدید: 10,358

بازگشت میلیچ پس از 105 روز غیبت

هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال، امروز پس از 3 ماه و 15 روز دوری از میادین، در ترکیب اصلی تیمش مقابل پیکان به میدان می رود.

 

به گزارش "ورزش سه"، پس از دیدار استقلال و گل گهر بود که هروویه میلیچ مدافع کروات آبی پوشان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به صورت زیرپوستی نسبت به نیمکت نشینی در آن بازی اعتراض کرد و به دلیل استفاده از کلمه نیمکت نشینی بدون دلیل، او توسط محمود فکری در اختیار باشگاه قرار گرفت.


با وجود حل مشکلات و بازگشت او به تمرینات، اما میلیچ پس از پایان شهرآورد تهران در هفته هشتم، وسایلش را جمع کرد و به همراه خانواده اش از ایران خارج شد و پس از برکناری فکری و حضور مجیدی بر روی نیمکت استقلال، مجددا به ایران بازگشت تا برای تیمش به میدان برود.


حالا و با توجه به محرومیت محمد نادری به دلیل 4 اخطاره بودن و همچنین مثبت ماندن تست کرونای بابک مرادی، اکنون هروویه میلیچ تنها گزینه موجود برای مجیدی است و سرمربی آبی پوشان قصد دارد از مدافع کروات تیمش از ابتدا در ترکیب مقابل پیکان استفاده کند.


میلیچ آخرین بار در تاریخ 28 آذر و در بازی مقابل ذوب آهن برای استقلال به میدان رفت و از آن زمان تاکنون 105 روز می گذرد و این بازیکن می تواند بعد از مدت ها برای تیمش به میدان برود.


میلیچ که نشان داده یکی از بازیکنان تأثیر گذار استقلال در فصل قبل بوده و حتی در لیگ بیستم نیز یک گل زیبا وارد دروازه ماشین سازی کرد، اکنون این فرصت را دارد تا یکبار دیگر در مستطیل سبز و با لباس آبی به میدان برود و توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.