کد خبر: 1747019/29 زمان: 18:48   1400/01/15 بازدید: 15,549

پس فرستادن به اسپانیا

تصمیم احتمالی یوونتوس در مورد آلوارو موراتا

بعید است آلوارو موراتا فصل بعد هم در یوونتوس به فوتبالش ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تساوی مقابل تورینو در دربی تورین ادامه اخبار ناگوار برای یوونتوس در این فصل بود. بانوی پیر امید چندانی به کسب دهمین اسکودتوی پیاپی خود ندارد، از چمپیونزلیگ حذف شده و حالا حتی حضورش در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را در خطر می بیند.

 

 

 

 

در حقیقت بازی چهارشنبه مقابل ناپولی برای یوونتوس بازی مرگ و زندگی خواهد بود. بحران نتایج در یوونتوس با بحران مالی شدید همراه شده است. بیانکونری به تغییرات در ترکیب شان نیاز دارند و به همین خاطر است که درها را به روی فروش کریستیانو رونالدو با مبلغ 30 میلیون یورو باز گذاشته اند تا در صورت جدایی وی از پرداخت دستمزدش معاف شوند.

 

 

 

 

یوونتوس می داند که پیدا کردن مشتری برای رونالدوی 36 ساله که سالی 30 میلیون یورو دستمزد می گیرد، آسان نیست و به دنبال راهکاری برای کاهش هزینه های شان هستند. یکی از گزینه های آنها این است که قید آلوارو موراتا را بزنند. مهاجم اسپانیایی در 35 بازی خود با شانزده گل و دوازده پاس گل نمایش خوبی داشته است اما مشکلات مالی تورینی ها باعث می شود تا حفظ این مهاجم برایشان غیرممکن باشد.

 

 

 

 

یووه، موراتا را به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید خریده و می تواند تا پایان فصل با پرداخت 45 میلیون یورو قرارداد وی را به حالت قطعی در بیاورد. تیم ایتالیایی برای خرید قرضی یک ساله وی ده میلیون یورو هزینه کرد و اگر بخواهد قرارداد قرضی او را تا 2022 تمدید کند هم باید ده میلیون یوروی دیگر هم بپردازد. به این ترتیب به نظر می رسد که محتمل ترین گزینه برای موراتا این است که در تابستان به اتلتیکو برگردد چرا که تورینی ها توان مالی کافی برای حفظ وی را ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.