کد خبر: 1747499/4 زمان: 20:29   1400/01/17 بازدید: 8,667

آغاز دوباره چالش مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا

مدافع راست پرسپولیس که از آخرین بازی این تیم در لیگ قهرمانان خاطره خوشی در ذهن ندارد، آماده چالشی دوباره در این رقابت و شاید جبران آن اتفاق باشد. 

به گزارش "ورزش سه"، آخرین بازی مهدی شیری در ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در فینال و برابر اولسان با خاطره خوشی همراه نشد و این بازیکن با هند پنالتی خود یک خاطره تلخ از آخرین بازی با خاطر دارد.

 

 

او بعد از پشت سر گذاشتن هجمه تند هواداران و مدتی دوری از ترکیب این تیم، در ادامه توانست شرایط برای بازگشت به ترکیب را در سمت راست دفاعی فراهم سازد و طی دیدارهای اخیر نیز نمایشی بی نقص از خود چه در فاز دفاعی و چه تهاجمی به جا گذاشته تا بار دیگر اعتماد کادرفنی را به خود جلب کند. اوج نمایش مهدی شیری در این فصل برابر گل گهر سیرجان بود و او یکی از ستاره‌های تیمش در این بازی محسوب می‌شد.

 

اکنون پرسپولیس خود را آماده حضوری دوباره در لیگ قهرمانان آسیا می‌کند و مهدی شیری اینبار با انگیزه جبران اتفاقات گذشته پا به این رقابت خواهد گذاشت و باید دید قادر خواهد بود در ترکیب سرخپوشان در تلاش برای تکرار حضور دوباره در فینال مسابقات عملکرد قابل قبولی به جا بگذارد یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.