کد خبر: 1747582/58 زمان: 10:37   1400/01/18 بازدید: 14,562

سرخها به تنگستان می‌روند؟

حریف پرسپولیس و احتمال بازی در ورزشگاه اهرم

محل برگزاری دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم پرسپولیس اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس قرعه کشی روز گذشته، تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان به عنوان شگفتی سازی این دوره از رقابت های جام حذفی، باید به مصاف پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی برود. بر اساس اعلام سازمان لیگ، شاهین بندر عامری میزبان پرسپولیس در این مرحله خواهد بود.

 

امیرحسین محتشم رئیس هیات فوتبال استان بوشهر در مورد نماینده این استان که باید در برابر پرسپولیس حضورپیدا کند گفت: تیم فوتبال شاهین بندرعامری شهرستان تنگستان یکی از نمایندگان خوب استان بوشهر در لیگ فوتبال دسته دوم کشور است که توانسته با کمترین هزینه و امکانات فوتبالی خوبی را به نمایش گذارد. شاهین بندر عامری تنگستان تنها تیمی از لیگ دو فوتبال کشور است که موفق شده به جمع تیم های برتر کشور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بپیوندد.

 

وی ادامه داد: در این مرحله و بر اساس قرعه کشی انجام شده ، تیم فوتبال شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان میزبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران است و از آنجا که ورزشگاه شهدای اهرم برای میزبانی تیم فوتبال شاهین بندر عامری در لیگ دسته دو کشور مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته، به دنبال این هستیم که دیدار این تیم در جام حذفی در همین ورزشگاه انجام شود.

 

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: البته نیاز است مشکل نور این ورزشگاه در کنار یک سری کمبودهای هر چند جزیی رفع شود تا اهرم مرکز شهرستان تنگستان بتواند میزبان خوبی برای رقابت‌های جام حذفی کشور باشد. از مسئولان شهرستان تنگستان انتظار است که با رفع مختصر عیب‌های ورزشگاه شهدای اهرم، زمینه برگزاری مناسب دیدار ۲ تیم شاهین بندر عامری شهرستان تنگستان و پرسپولیس تهران از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی کشور در این شهرستان را فراهم کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.