کد خبر: 1747622/1 زمان: 13:34   1400/01/18 بازدید: 19,708

زیزو جانشین پیرلو؟

سیگنال زیدان به بیانکونری: یووه برای من مهم است

در حالی که فشارها برای اخراج آندره آ پیرلو، سرمربی یووه، از این تیم روز به روز افزایش می یابند، صحبت های زیدان دری تازه برای بازگشت او به تورین را باز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، زین الدین زیدان، ستاره سابق بیانکونری و سرمربی رئال مادرید، از رد این احتمال که ممکن است به ایتالیا بازگردد، خودداری کرد. همچنان که فشارها بر پیرلو در تورین افزایش می یابد، زیدان نیز با صحبت های خود دری را برای بازگشت به ایتالیا گشود.

پس از یک فصل ناامیدکننده در 21-2020 که در آن یووه خیلی زود از کورس قهرمانی کنار رفت و از اینتر و میلان عقب ماند، به نظر می رسد که بیانکونری به دنبال ایجاد تغییراتی اساسی است و اولین کسی که جایگاه خود را از دست رفته خواهد دید، آندره آ پیرلو، سرمربی این تیم، است.

از زیدان که در سال های 1996 تا 2001 برای یونتوس بازی کرده است به عنوان یکی از گزینه های اصلی برای جانشینی پیرلو نام برده می شود و سرمربی فعلی رئال مادرید نیز گفته است که از شانس بازگشت به این تیم استقبال خواهد کرد.

 

 

شب گذشته و پس از پیروزی 3-1 رئال مادرید برابر لیورپول در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، زیدان در پاسخ به این سوال که آیا مربیگری در ایتالیا نظر او را به خود جلب می کند، گفت: "ایتالیا همیشه در قلب من جا دارد. یووه هم همیشه برای من مهم بوده است. نمی دانم. فعلا که اینجا هستیم. تا ببینیم در آینده چه پیش می آید."

 

 

از زیدان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان نسل خودش نام برده می شود و او در ابتدا این شهرت خود را با ترک بوردو و پیوستن به یووه پایه گذاری کرد. اسطوره فرانسوی در بیش از 200 بازی برای بیانکونری به میدان رفت و به این تیم کمک کرد تا دو عنوان قهرمانی در سری آ را ببرند و به دو فینال چمپیونزلیگ برسند. دراین مدت زیدان 31 گل نیز برای یوونتوس به ثمر رساند و 38 پاس گل داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.