کد خبر: 1747944/41 زمان: 21:37   1400/01/19 بازدید: 43,879

یارگیر جدید عیسی، از خط حمله پرسپولیس (عکس)

حضور عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو کار مهدی عبدی را برای حضور در ترکیب پرسپولیس بسیار سخت تر از گذشته کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، حالا دیگر پرسپولیس نشانی از تیمی که برای انتخاب مهاجم با مشکل مواجه بود، ندارد و اضافه شدن مهدی ترابی، شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر شرایط را در خط هجومی این تیم بسیار با کیفیت و امیدوار کننده کرده است.


شرایط در پرسپولیس به قدری خوب شده که حتی عیسی آل کثیر در مصاف با نساجی مازندران فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا نکرد و در نیمه دوم بود که وارد زمین شد و البته توانست اولین گل خود را در لیگ بیستم روی پاس دقیق عالیشاه وارد دروازه سعید جلالی راد کند.

 


البته تحرکات عیسی در دیدار برابر نساجی به همین موضوع ختم نمی شود و او که دوران سختی را پس از محرومیتی عجیب و تلخ پشت سر گذاشته، این روزهای با انرژی زیادی در کنار سرخپوشان حضور دارد و با به آغوش کشیدن مهدی عبدی که یکی از رقبای او نیز به شمار می رود، نشان می دهد رابطه خوبی نیز با همبازیانش علی رغم غیبت چندماهه در تمرینات دارد.


عبدی در دورانی که پرسپولیس شرایط سختی در بخش هجومی داشت، انتخاب اول یحیی گل محمدی بود ولی نه او و نه سایر بازیکنان هجومی نتوانستند این خلا را پر کنند و حالا دوباره با پایان محرومیت عیسی و اضافه شدن ترابی و مغانلو دیگر آن روزها به دست فراموشی سپرده شده و پرسپولیس نیز خط هجومی فوق العاده ای را پیش از ورود به بازی های آسیایی در اردوی خود می بیند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.