کد خبر: 1748012/52 زمان: 11:56   1400/01/20 بازدید: 22,723

رابطه با حمیدزیچ در بدترین وضع ممکن

آینده هانسی فلیک در بایرن؛ فیل در تاریکی

بعد از شکست بایرن مونیخ مقابل پاری سن ژرمن دوباره صحبت ها پیرامون اختلاف بین حمیدزیچ و فلیک به اوج خود رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، هانسی فلیک به تازگی اولین شکست خود در لیگ قهرمانان اروپا را متحمل شد اما به وضوح می توان گفت که این تنها دلیل خشم کلامی او بعد از پایان مسابقه نبود. سرمربی آلمانی پس از تقابل با پاری‌سن‌ژرمن درباره اختیارات صحبت کرد و اینکه آنها بخشی از شغل مربیگری هستند؛ صحبت هایی که می توان تفاسیر زیادی از آنها انجام داد.

 

در واقع به نظر می رسد که دلیل اصلی عصبانیت فلیک به صحبت های حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، پیش از دیدار برابر پاری‌سن ژرمن برمی‌گشت؛ جایی که حمیدزیچ خبر از جدایی احتمالی ژروم بواتنگ در پایان فصل داده بود و همین مسئله سبب شد که سرمربی بایرن مونیخ با چاشنی عصبانیت درباره این که او باید تصمیم گیری کند، حرف بزند.

 

به وضوح می‌توان گفت که فلیک اکنون ناراحت است. بسیاری از تصمیمات که در باشگاه گرفته می شود را دوست ندارد و حس می کند به عنوان مربی فاتح شش گانه، اختیارات کافی به او داده نمی شود. او همچنین دیگر نمی تواند احساس خود را پیرامون شرایط موجود پنهان کند. فلیک حتی اخیراً اختلاف با حسن صالح حمیدزیچ را تایید کرده بود تا مشخص شود شرایط بین این دو نفر اصلا خوب نیست.

 

 

 

 

کشمکش بین این دو نفر همچنان ادامه دارد. تا جایی که فلیک در اولین اردوی زمستانی بایرن‌مونیخ رسما تقاضای تقویت تیم خود را به باشگاه ارائه داد اما حمیدزیچ صراحتا اعلام کرد که تمایلی به این اتفاق ندارد.

 

آلوارو اودریوزولا برای بایرن‌مونیخ به خدمت گرفته شد که هرگز بازی نکرد. این شرایط برای الکساندر نوبل نیز وجود داشت. همچنین در رابطه با خریدهای تابستانی باواریایی‌ها تنها اریک ماکسیم چوپوموتینگ در تیم فلیک که به میدان می رود. در واقع این نشان می‌دهد که فلیک خریدهایی نظیر کاستا، سار و روکا را مناسب تیم خود نمی‌بیند. البته او علنا در این باره صحبت نکرده اما از ترکیب های بایرن مونیخ و تعویض‌های فلیک می توان به این موضوع پی برد.

 

البته اختلاف بین سرمربی و یک مدیر ورزشی اتفاق جدید و بی نظیری نیست. طبیعتاً یک مربی قصد دارد بهترین تیم را در اختیار داشته باشد اما مدیر سعی می‌کند تمام شرایط موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهد. باشگاه وظایف هر پست را به تفکیک مشخص می‌کند اما در عین حال اگر بین کسی که تیم را تمرین می دهد و فردی که شرایط را مدیریت می‌کند اختلاف نظر زیادی وجود داشته باشد، اوضاع غیر قابل کنترل خواهد شد.

 

 

 

 

همچنین در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون احتمال حضور هانسی فلیک در تیم ملی آلمان بعد از رقابت‌های یورو وجود داشته است. سرمربی بایرن مونیخ چندین بار این مسئله را تکذیب کرده است اما اوضاع به وجود آمده و این اختلافات باعث شده که رقم خوردن هر اتفاقی ممکن به نظر می رسد.

 

قابل پیش بینی خواهد بود که تا قبل از دیدار باگشت برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا شرایط آرام‌تر خواهد شد و فلیک سعی خواهد کرد که تیمش را برای رقم زدن بازگشت در پارک دو پرنس آماده کند؛ البته نتیجه آن بازی نیز می تواند تاثیر زیادی در تحولات باشگاه بایرن مونیخ ایفا کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.