کد خبر: 1748765/58 زمان: 18:48   1400/01/23 بازدید: 57,001

آیا گل تبریزی، مارادونایی بود؟ (عکس)

سرمربی تیم پیکان بعد از باز شدن دروازه تیمش اعتراض شدیدی به داور بازی داشت و معتقد بود که در این صحنه توپ به دست زننده گل برخورد کرده است.

به گزارش ورزش سه، تیم های پیکان و گل گهر در حالی امروز به مصاف هم رفتند که پیروزی در بازی امروز می تواند باعث صعود هر دو تیم در جدول رده بندی باشد. نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید؛ نیمه ای که تنها یک موقعیت گل داشت و همان موقعیت نیز به گل تبدیل شد.

 

در دقیقه 21 بازی و در حالی که گل گهر آرام آرام در حال دیکته کردن قدرت خود به پیکان بود، علی اصغر عاشوری با یک ارسال از سمت چپ محوطه جریمه، مرتضی تبریزی را که در دهانه دروازه جای گرفته بود، صاحب موقعیت کرد. تبریزی که از توپ فاصله داشت و نتوانست با ضربه سر آن را گل کند با کش دادن به بدن خود با ضربه سینه دروازه حریف را باز کرد.

 

در شرایطی که دست تبریزی در این صحنه باز بود، اعضای کادر فنی تیم پیکان معتقد بودند که در این صحنه داور باید خطای هند مهاجم تیم گل گهر را اعلام کرده و گل مردود است. داور بازی اما برخلاف ادعای اعضای تیم میزبان با نشان دادن مرکز زمین، گل تبریزی را تایید کرد. تبریزی هم بعد از شنیدن صدای سوت تایید داور، در حالی که با دست به سینه خود می زد، تاکید کرد که این گل با ضربه دست او به ثمر نرسیده است.

 

 

اعتراض شدید اعضای کادر فنی پیکان به این گل تا چند دقیقه به شدت ادامه داشت تا اینکه داور بازی در دقیقه 26  کار را متوقف کرده و به مهدی تارتار بابت اعتراض شدید و مداوم کارت زرد نشان داد.

 

با توجه به موقعیت پرش مرتضی تبریزی در حین ضربه زدن به توپ تشخیص اینکه توپ به دست او خورده یا نه بسیار سخت است و نمی توان با قاطعیت تشخیص داد که آیا این گل به سبک مارادونا و گل معروف دست خدای او به ثمر رسیده یا دست در گل شدن ضربه مهاجم گل گهر بی تاثیر بوده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.