کد خبر: 1749157/39 زمان: 14:56   1400/01/25 بازدید: 24,123

چمن ملک عبدالله در دست تعمیر است

چرا ورزشگاه بازی‌های آسیایی استقلال تغییر کرد؟

دیدارهای استقلال در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا در زمین شماره دو ورزشگاه ملک عبدالله برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال ایران در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا کار سخت خود را از بامداد جمعه آغاز خواهد کرد. یک اتفاق عجیب قبل از شروع مسابقات به تغییر محل برگزاری دیدار های استقلال برمی گردد.


در شرایطی که پیش از این گفته شده بود دیدارهای استقلال در زمین اصلی ورزشگاه ملک فهد عبدالله شهر جده برگزار می شود اما مسئولان عربستانی اعلام کرده اند بازی ها به زمین شماره دو خواهد رفت.


در این خصوص تصور می شد مسئولان عربستانی قصد کارشکنی در این خصوص را دارند اما مساله اصلی این است که زمین اصلی ورزشگاه ملک عبدالله در دست تعمیر است. چمن ورزشگاه در حال ترمیم است و به همین خاطر بازی های استقلال در لیگ قهرمانان به زمین شماره دو منتقل خواهد شد.

 

 


از این رو ورزشگاه مجهز ملک عبدالله به خاطر وضعیت چمن و تعمیرات موجود نمی تواند میزبان استقلال، الشرطه والدحیل باشد و به همین دلیل دیدارهای این گروه در زمین شماره دو ملک عبدالله انجام می شود.


نکته مهم اما تفاوت امکاناتی میان این دو زمین است. زمین شماره دو ملک عبدالله از لحاظ تجهیزات قابل مقایسه با ورزشگاه اصلی نیست و این موضوع ممکن است برای تیم های حاضر در گروه مشکلاتی را ایجاد کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.