کد خبر: 1749870/58 زمان: 23:44   1400/01/28 بازدید: 42,857

پنالتی تراکتور مقابل شارجه سوخت (عکس)

یکی از صحنه های حساس نیمه اول دیدار تراکتور و شارجه، برخورد توپ به دست بازیکن تیم اماراتی بود که داور بازی آن را پنالتی نگرفت.

 

به گزارش ورزش سه، تیم های تراکتور و شارجه برگزار کننده یکی از حساس ترین دیدارهای گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا 2021 هستند. این دیدار که از ساعت 22:30 آغاز شده، در نیمه اول گلی به همراه نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

 

 

تقابل خطیبی و عبدالعزیز در طول 45 دقیقه اول، تقابلی نسبتا پایاپای بود و شاگردان این دو هم تیمی قدیمی موقعیت هایی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما در گل کردن این موقعیت ها موفق نبودند.

 

 

یکی از صحنه های حساس نیمه اول دیدار تراکتور و شارجه، برخورد توپ به دست بازیکن تیم اماراتی بود که داور بازی آن را پنالتی نگرفت. اعضای کادر فنی و بازیکنان تراکتور که به شدت از این تصمیم داور عصبانی بودند و اعتقاد داشتند که او باید ضربه پنالتی اعلام می کرد، نسبت به این تصمیم او اعتراضاتی داشتند که البته تاثیری در رای داور چینی نداشت.

 

 

در این صحنه، پیمان بابایی با یک شوت ناگهانی از نزدیکی محوطه جریمه دروازه حریف را نشانه گرفت اما توپ با برخورد به سالم صالح بلوکه شد؛ بازیکن شارجه در حالی راه توپ بابایی را بست که دستانش کاملا باز بود و توپ با برخورد به دست او مسیر خود را تغییر داد. تصمیم داور بازی اما در این صحنه پنالتی نبود تا با توجه به اینکه در این مرحله از رقابت ها VAR وجود ندارد یک پنالتی برای تراکتور از دست برود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.