کد خبر: 1750090/39 زمان: 23:34   1400/01/29 بازدید: 81,154

بازگشت دیاباته، مرادمند و رضاوند

اعلام ترکیب استقلال مقابل الشرطه عراق

با اعلام ترکیب استقلال مقابل الشرطه مشخص شد این تیم با 3 تغییر نسبت به بازی قبل به میدان می رود.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال ۱۱ مرد منتخب خود برای دومین دیدار آسیایی مقابل الشرطه عراق مشخص کرد که نسبت به بازی قبلی 3 تغییر دیده می شود.


در ترکیب استقلال همچون مسابقه قبلی رشید مظاهری دروازه بان است. در خط دفاعی محمدحسین مرادمند اضافه شده و جای عارف غلامی را گرفته است. مرادمند زوج سیاوش یزدانی در دفاع وسط خواهد بود. نکته قابل توجه حضور همزمان هرویه میلیچ و محمد نادری است. در این شرایط میلیچ بار دیگر در پست دفاع راست به میدان خواهد رفت که در نوع خود قابل توجه است و نادری نیز دفاع چپ آبی پوشان خواهد بود.


در خط هافبک نسبت به بازی گذشته که سعید مهری فیکس بود، آرش رضاوند جای او را در ترکیب اصلی قرار گرفته است و در کنار مسعود ریگی هافبک وسط های استقلال خواهند بود. همچنین وریا غفوری کاپیتان آبی ها در هافبک راست و فرشید اسماعیلی در هافبک چپ به میدان خواهندرفت.


شیخ دیاباته در خط حمله به ترکیب اضافه شده و در کنار مهدی قایدی زوج خط حمله را تشکیل خواهند داد که در این صورت ارسلان مطهری نیمکت نشین خواهد بود.


 

ترکیب استقلال مقابل الشرطه عراق به شرح ذیل است:


محمدرشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، هروویه میلیچ، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.