کد خبر: 1750627/4 زمان: 15:27   1400/02/01 بازدید: 3,780

پیام حیدری: در باشگاه شهرداری همدان سمتی ندارم

داور بین المللی فوتبال ایران نسبت به حواشی شکل گرفته حول سمت اجرایی‌اش در باشگاه شهرداری همدان پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته‌های اخیر حواشی زیادی حول حضور پیام حیدری، داور بین المللی فوتبال ایران در سمت اجرایی باشگاه دسته دومی شهرداری همدان شکل گرفته و بیشتر تیم‌ها بعد از تقابل با این حریف نسبت به عملکرد داوران و تاثیر آنها از حضور این داور بین المللی گلایه خود را مطرح کرده اند. آخرین اعتراض مربوط به باشگاه علم و ادب تبریز به عنوان دیگر مدعی صعود از این گروه بود که سرمربی‌اش با قاطعیت از تاثیر داوری در نتیجه شکل گرفته گفت و نسبت به آن اعتراض خود را اعلام کرد و خواهان بررسی کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال در این زمینه شد.

در این زمینه پیام حیدری که بعد از انتشار این خبر با هجمه زیادی در خصوص پست اجرایی خود در این باشگاه مواجه شده اینطور واکنش نشان داده و گفت: مسائل و حرف و حدیث همیشه وجود دارد و قرار نیست نسبت به هر چیزی واکنش نشان دهیم. حقیقت ماجرا این است که من در باشگاه شهرداری همدان و مسائل مرتبط با آن نقشی ندارم و سمت من در باشگاه در حوزه ورزش همگانی است و اگر در این خصوص مساله ای وجود دارد پاسخگو هستم.

 

در شرایطی که تیم‌های مدعی صعود از تاثیر داوری‌ها در جدال با شهرداری همدان با توجه به حضور پیام حیدری در این باشگاه صحبت می‌کنند، این داور باسابقه با رد سمت مدیریتی‌اش در آن گفت: مدیرعامل باشگاه آقای وجدی هویدا هستند و بهتر است این مسائل را از ایشان سوال کنید و اگر مسائلی در خصوص داوری و این موارد وجود دارد و اتهامی به باشگاه زده شده ایشان باید پاسخگو باشد و من در مجموعه و باشگاه و تیم فوتبال مسئولیتی ندارم و کاره‌ای نیستم که بخواهم صحبت کنم.

 

با این شرایط باید دید در دیدارهای آتی و با توجه به حساسیت ارکان فدراسیون به این موضوع، شرایط در دیدارهای این تیم به چه شکل پیش خواهد رفت و آیا همانطور که حیدری مدعی شده داوران تحت تاثیر حضور او نخواهند بود و این ادعا که هیچ سمتی در این باشگاه ندارد درست است یا بررسی کمیته انضباطی موضوع دیگری را نشان خواهد داد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.