کد خبر: 1750818/1 زمان: 14:00   1400/02/02 بازدید: 11,728

در تمرین شیاطین سرخ؛

هواداران یونایتد خواهان رفتن خانواده گلیزر (عکس)

هواداران منچستریونایتد با در دست داشتن بنرهای اعتراضی علیه خانواده گلیزر، مالکان باشگاه، امروز در تمرین این تیم حاضر شدند.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران منچستریونایتد که از پیوستن این تیم به سوپرلیگ به شدت عصبانی بودند، امروز با در دست داشتن بنرهایی حاوی شعارهای اعتراضی خطاب به خانواده گلیزر در تمرین این تیم حاضر شده و خواهان رفتن گلیزرها از اولدترافورد شدند.

 

 

یونایتد یکی از 12 باشگاه موسس سوپر لیگ بود، هر چند که آنها در کمتر از 24 ساعت از اعلام حضور سوپرلیگ و در پی اعتراض شدید هواداران و اهالی فوتبال، به همراه پنج باشگاه دیگر انگلیسی عضو سوپرلیگ، از این پروژه کنار کشیدند.

اما کناره گیری از سوپرلیگ پایان کار نبود و هواداران پرشور و متعصب شیاطین سرخ اکنون مصممند تا تغییراتی در بالاترین سطوح این باشگاه صورت بدهند. آنها می خواهند تا گلیزرها از این باشگاه بروند و هوادارانی که امروز به زمین تمرین منچستریونایتد رفتند علیه مالکان باشگاه شعار می دادند و ورودی های زمین تمرین را بسته بودند.

 

 

 

 

این گروه البته در ادامه پس از اینکه سولسشر و بازیکنان یونایتد با آنها به صحبت پرداختند، راضی شدند تا زمین تمرین را ترک کنند.

این خانواده میلیاردر آمریکا که در سال 2005 منچستریونایتد را خریدند، پس از شکست پروژه سوپرلیگ، با استعفای اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستریونایتد، یکی از مهره های اصلی خود در اداره تیم را از دست دادند.

وودوارد که مشاور گلیزرها برای خرید منچستریونایتد بود، از سال 2005 در این باشگاه حضور داشت و از سال 2012 به عنوان مدیر اجرایی این باشگاه، مسئول گرفتن مهمترین تصمیمات در مورد انتخاب مربیان و خرید بازیکنان بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.