کد خبر: 1750862/13 زمان: 17:37   1400/02/02 بازدید: 6,539

بازیکنانم در آسیا عملکرد خوبی داشتند؛

خطیبی: فردا با تفکر و نیروی جدید بازی می‌کنیم

سرمربی تراکتور امیدوار است در بازی برگشت برابر نیروی هوایی به پیروزی برسند.

به گزارش "ورزش سه"، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از مسابقه برگشت تراکتور ایران مقابل نیروی هوایی عراق اظهار کرد: دیدار رفت، یک بازی فیزیکی بود و دو تیم جنگنده در زمین حاضر شدند که برای بازی برگشت نیز همین تصور را داریم.

 

او ادامه داد: در هوای گرم شهر شارجه، بازی‌ها به‌صورت فشرده برگزار می‌شود و ممکن است که بازیکنان با اُفت بدنی مواجه شوند، اما سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا مشکلی برای بازیکنان به وجود نیاید و بخاطر همین در دیدار فردا با تفکرات، آرایش و نیروی جدید به میدان خواهیم رفت چون این مسابقه برای ما خیلی مهم است.

 

سرمربی تیم تراکتور اضافه کرد: ان‌شاءالله بتوانیم برنده شویم و به هدف‌مان برسیم. تیم ما در سه دیدار نخست نتایج بدی کسب نکرده و امیدوارم در مسابقه فردا تلاش بازیکنانم به نتیجه برسد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در سه دیدار گذشته با تمام وجود به میدان رفتند و بیشتر از توان‌شان تلاش کردند.

 

خطیبی با اشاره به احتمال ایجاد تغییرات در دیدار مقابل نیروی هوایی، ابراز کرد: نمی‌توانم بگویم چه کسانی به میدان خواهند رفت، اما با توجه به اینکه باید شرایط بدنی همه بازیکنان را حفظ کنیم، در دیدار فردا تغییراتی ایجاد خواهیم کرد. ان‌شاءالله با انرژی بیشتر تیم را به میدان می‌فرستیم و بازیکنان هم خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کنند تا به نتیجه مدنظرمان برسیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.