کد خبر : 1750871 | 02 اردیبهشت 1400 ساعت 18:26 | 5,633 بازدید | 3 دیدگاه

آرتتا: هواداران سوپرلیگ را 24 ساعته نابود کردند

سرمربی تیم آرسنال به حمایت از هواداران فوتبال پرداخت و پیام آن‌ها برای انتقاد از سوپرلیگ را بزرگ‌ترین پیام تاریخ فوتبال دانست.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اعلام رسمی تشکیل سوپرلیگ بسیاری از هواداران فوتبال مخصوصا در انگلیس به باشگاه‌ها‌ی‌شان انتقاد کردند و با برپایی تجمعاتی خواستند این پروژه منتفی شود. اتفاقی که میکل آرتتا آن را تحسین می‌کند. او اعتراض هواداران و واکنش آن‌ها را یک پیام بزرگ می‌داند.

 

 

 

 

آرتتا در مورد واکنش منفی هواداران به سوپرلیگ گفت:« فکر می‌کنم این اتفاق بزرگ‌ترین درس ممکن بود و اهمیت فوتبال را در دنیا نشان داد. اینکه روح این ورزش به هواداران تعلق دارد. در دوران کرونا برای یک سال سعی داشتیم این صنعت و ورزش را در ورزشگاه‌ها بدون هواداران حفظ کنیم. زمانی که هواداران باید بیرون بیایند و حرف بزنند، کارشان را با صدای بلند انجام می‌دهند و این مسئله واضح است. آن‌ها قدرتمندترین پیام ممکن در تاریخ فوتبال را فرستادند.»

 

سرمربی آرسنال در ادامه افزود:« هر باشگاهی علاقه خودش را کنار گذاشته، یعنی کار درست را انجام داده است. هواداران کسانی هستند که باید به آن‌ها گوش داد. ما آن را کنار گذاشتیم و در عرض 24 ساعت پروژه را نابود کردیم. بنابراین این یک مانیفست بزرگ در تاریخ فوتبال بود.»

 

دیدگاهها