کد خبر: 1750910/1 زمان: 21:30   1400/02/02 بازدید: 16,870

همسر صالح‌حمیدزیچ:

این کارهای زننده و ناپسند ربطی به هواداری ندارد!

استر، همسر حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، از حملات توهین آمیز به خود و خانواده اش در فضای مجازی خبر داد.

 

به گزارش "ورزش سه"، پس از بالا گرفتن اختلافات بین هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، و حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این تیم، فلیک اعلام کرد که در پایان فصل قراردادش با باواریایی ها را فسخ خواهد کرد و دیگر مایل به ادامه همکاری نیست.

جنگ قدرت بین فلیک و صالح حمیدزیچ برای مدتی طولانی ادامه داشت و اختلاف نظر عمده این دو درباره سیاست های بایرن مونیخ در نقل و انتقالات و خرید یا فروش بازیکنان بود.

اکنون اما پس از اعلام جدایی فلیک، نه تنها حمیدزیچ که خانواده اش نیز در فضای مجازی هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند.

وقتی اختلاف بین مدیر هانسی فلیک و صالح حمیدزیچ علنی شد، برخی از هواداران بایرن مونیخ احساس کردند که باید یک طرف را انتخاب کنند. و در برخی موارد، اوضاع از کنترل خارج شده است. بایرن مونیخ اما در برابر موج حملات خصومانه علیه صالح حمیدزیچ و خانواده اش، اعلام کرده که از مدیر ورزشی خود حمایت می کند.

 

 

استر، همسر حمیدزیچ، در اینستاگرام خود نوشت: "در چند روز گذشته نظرات زشت و بسیار توهین آمیز زیادی دریافت کرده ام که هیچ ارتباطی با کار من ندارد و فقط مربوط به همسرم و شغل او می شود.

به او به عنوان یک فرد توهین شده و همه خانواده ما همزمان مورد حمله قرار گرفته اند. من می خواهم از شما بخواهم که این کار را متوقف کنید، این کاری زننده و ناپسند است و هیچ ارتباطی با "من هوادارم" ندارد!"

 

بایرن مونیخ نیز در بیاینه ای ضمن اعلام حمایت از حسن صالح حمیدزیچ نوشت: "بایرن مونیخ برابر حملات خصمانه به حسن صالح حمیدزیچ متحد و همدلانه در کنار او می ایستد. انتقاد مجاز و همواره سازنده است. اما ما حملات شخصی و تحریک آمیز را به شدت محکوم می کنیم. در بایرن مونیخ هیچ جایی برای چنین رفتارهایی نیست."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.