کد خبر: 1751587/4 زمان: 19:17   1400/02/05 بازدید: 9,042

میثاقیان- حسین خانی؛ جدال جذاب و پربرخورد هفته

دیدار پرهیجان و پربرخورد شاگردان اکبر میثاقیان و فرزاد حسین‌خانی در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای لیگ دسته دوم و جایی که هر دو تیم ویستاتوربین و مس نوین کرمان برای دستیابی به برد و حضور در جمع مدعیان صعود، چشم به سه امتیاز دوخته بودند، در نهایت با تساوی یک - یک دو تیم خاتمه یافت.

 

 

فرزاد حسین خانی که به دلیل محرومیت در این بازی روی نیمکت مس نوین حاضر نبود، در ابتدای این دیدار با حضور در جمع نیمکت نشینان ویستاتوربین عکس یادگاری با میثاقیان گرفت.

 

 

نکته جالب توجه این بازی، تقابل یکی از باتجربه‌ترین سرمربیان حاضر در لیگ دسته دوم مقابل فرزاد حسین‌خانی جوان روی نیمکت دو تیم بود. حسین خانی که به تازگی از دوران فوتبال خداحافظی کرده و یکی از چهره‌های محبوب در فوتبال کرمان محسوب می‌شود، با هدایت مس نوین قصد دارد یک اتفاق تاریخی را در این باشگاه رقم زده و آنها را به لیگ دسته دوم برساند. جایی که البته اکبر میثاقیان که تجربه بالایی در صعود به همراه تیم‌ها در کارنامه دارد، با هدایت ویستاتوربین مدعی، در خانه به دنبال برد بود. این دیدار پربرخورد و فیزیکی که با جنجال‌های زیادی نیز همراه بود در نهایت با تساوی یک - یک دو تیم خاتمه یافت. 

 

 

 

 

هر دو تیم در این دیدار صاحب موقعیت‌های زیادی شدند و البته اکبر میثاقیان همانند بازی قبلی اعتقاد داشت داور نسبت به تیمش نامهربان بوده و پیش از گل حریف، آنها با خطای روی بازیکن این تیم صاحب موقعیت شده بودند و همان توپ در نهایت به گل مس نوین تبدیل شده بود. به جز این صحنه، روز شلوغ و پرجنب و جوش اکبر میثاقیان در جلوی محوطه فنی به صحنه دیگری نیز مربوط می‌شد که اعتقاد داشت داور از اعلام خطای پنالتی به سود تیمش خودداری کرده است. سرمربی باتجربه و مشهدی ویستاتوربین که در بازی قبلی نیز داور از اعلام یک خطای واضح پنالتی به سود تیمش خودداری کرده بود، بارها نسبت به تصمیمات داوری در این بازی نیز اعتراض داشت که در نهایت منجر به اخراج امجد شکوه مقام، دستیار وی در این دیدار شد. 

 

 

 

 

فرزاد حسین خانی، سرمربی مس نوین در این بازی به دلیل محرومیت از روی سکوها شاهد نمایش تیمش بود و به هدایت شاگردانش می‌پرداخت. آنها با دستیابی به یک تساوی ارزشمند خارج از خانه، با توجه به یک بازی عقب افتاده‌ای که برابر سپیدرود پیش رو دارند، همچنان امیدوار هستند تا بتوانند در فاصله 10 هفته مانده به پایان رقابت‌ها، شانس حضور در لیگ دسته اول را برای خود شکل دهند. در این بازی امین کاظمیان برای مس نوین موفق به گلزنی شد و در سوی دیگر هم مصطفی بهزادپور، بازیکن تکنیکی ویستاتوربین در ثانیه‌های پایانی بازی را به تساوی کشاند.

 

در جدول رده بندی، شهرداری همدان صدرنشین است و ویستاتوربین در رتبه سوم و مس نوین هم در رده پنجم در جستجوی دستیابی به امتیازات باقی مانده برای صعود به لیگ آزادگان قرار دارند.

 

 

 

 

ویستاتوربینی‌ها که در بازی رفت نیز با بدشانسی از دستیابی به امتیاز دور مانده بود، اینچنین بعد از تساوی نیز نارضایتی خود بابت نتیجه را نشان دادند و باید دید میثاقیان در ادامه راه چه شرایطی را برای صعود و حضور در جمع مدعیان دنبال خواهد کرد.

 

 

 

حسین امیدی، داور این بازی روز پرماجرایی را با نیمکت هر دو تیم و خصوصا اکبر میثاقیان پشت سر گذاشت. جایی که میثاقیان اعتقاد داشت علیرغم میزبانی در این جدال، تیمش از نظر داوری با مشکل مواجه شده است.

 

 

 

داور بازی در نهایت ترجیح داد در این بازی یکی از کمک‌های ویستاتوربین و میثاقیان (امجد شکوه مقام) را اخراج کند.

 

 

 

بازی پربرخورد دو تیم و میل به دستیابی به سه امتیاز در نهایت راه به جایی نبرد و مدعیان صعود از این گروه به تساوی رضایت دادند.

 

 

 

 

آرمان شهداد نژاد در تقابل با حمله وران ویستاتوربین روز پرکاری را پشت سر گذاشت و در نهایت تنها ضربه تمام کننده مصطفی بهزادپور او را از دستیابی به هدف کلین شیت در این بازی ناکام گذاشت.

 

 

 

صحنه‎ مشکوکی که میثاقیان اعتقاد داشت حریف پیش از دستیابی به گل روی بازیکن تیمش مرتکب خطا شده است و البته با نظر داور با ادامه بازی همراه شد.

 

 

 

رضا جبارنژاد نیز بعد از دو بازی کلین شیت دروازه‌اش در این جدال باز شد و نتوانست مقابل مس نوین قفل دروازه‌اش را حفظ کند. میثاقیان البته امیدوار است گلر آماده این روزهای تیمش رد ادامه مسیر با عملکرد موفق خود، در مسیر صعود به این تیم کمک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.