کد خبر: 1751937/34 زمان: 12:56   1400/02/07 بازدید: 7,423

مس و شخصیت لیگ برتری؛ اختلاف 5 امتیازی شد

مس کرمان هفته هاست سیر صعودی داشته و به واسطه ی این سیر جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرده و البته 5 امتیاز هم از تیم دوم فاصله گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، این تیم دیشب و در هفته بیست و دوم لیگ برتر در خانه تیم نود ارومیه به تساوی بدون گل دست یافت. بدون شک برای تیمی که خواهان صعود به لیگ برتر است پیروزی در خانه و تساوی در خارج از خانه کارنامه ی خوبی به حساب می آید به این خاطر که منجر به کسب دو امتیاز به طور میانگین از هر بازی می شود. رضا مهاجری، سرمربی مس کرمان که پیشش از این بهمراه سیاه جامگان به لیگ برتر صعود کرده بود در تازه ترین مصاحبه خود به این نکته اشاره کرد که تلاش کردیم شخصیت لیگ برتری شدن را به خود بگیریم و به نظر می رسد این امر محقق شده است. هر چند 12 هفته به پایان بازی ها باقی مانده و پای 36 امتیاز در میان است اما با روندی که مس در پیش گرفته بعید به نظر می رسد دچار لغزش شود و در نهایت شانس صعود به لیگ برتر را از دست بدهد.

 

دیشب و مصاف با نود ارومیه یک بازی سخت برای شاگردان رضا مهاجری بود به خصوص که تیم میزبان برای بقاء در جدول بازی ها به سه امتیاز این بازی نیازمند بود. این نتیجه نشان می دهد مس کرمان برای لیگ برتری شدن بازی می کند و فوتبالش بر مبنای صعود به لیگ برتر است نه فوتبالی بی محابا که تنها تحسین را به دنبال داشته باشد. از بخت خوب مس دیشب هم تیم دوم جدول باخت و هم تیم سوم و مس با تنها امتیازی که به دست آورد یک امتیاز از این دو تیم به نسبت هفته گذشته بیشتر فاصله گرفت. 5 امتیاز نسبت به تیم استقلال خوزستان و 7 امتیاز نسبت به تیم بادران.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.