کد خبر: 1752168/56 زمان: 13:37   1400/02/08 بازدید: 26,161

بلان: از همان ابتدا پرسپولیس مدعی اصلی صعود بود

سرمربی الریان می گوید که آنها برای پایان خوش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به دنبال برتری مقابل پرسپولیس هستند.

به گزارش "ورزش سه"، دور پایانی از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از فردا آغاز می شود تا کار سه گروه در این مسابقات به پایان برسد. در یکی از این بازی ها الریان و پرسپولیس به مصاف هم می روند. تیم قطری برای پایانی آبرومندانه پای به زمین مسابقه می گذارد و شاگردان گل محمدی نیز برای حفظ صدرنشینی، به دنبال پیروزی هستند.


لوران بلان سرمربی الریان پیش از مصاف با پرسپولیس و در نشست خبری قبل از این بازی گفت: ما در آخرین بازی خود به دنبال پیروزی هستیم. گروهی که الریان در آن قرار داشت، بسیار دشوار بود. از ابتدا نیز پرسپولیس مدعی اصلی صعود به مرحله بعد بود.
وی ادامه داد: با اینکه مشخص بود پرسپولیس به دور بعد صعود می کند، اما سایر رقبای ما در این گروه نیز قدرتمند بودند. الوحده و گوا حریفان دشواری برای ما بودند و با این وجود، ما در بازی های گذشته عملکرد خوبی را از خود نشان دادیم فقط در ضربات پایانی و گلزنی مشکل داشتیم.


سرمربی الریان در پایان گفت: ما در این مسابقات تجربیات خوبی را به دست آوردیم چرا که تعداد زیادی از بازیکنان ما برای اولین بار در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کردند. البته الریان نام بزرگی است، اما فوتبال تشخیص می‌دهد که چه اتفاقی در زمین رخ می‌دهد. و من فکر می کنم که در سال آینده، لیگ قهرمانان آسیا سطح متفاوتی از عملکرد بازیکنان الریان را شاهد خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.