کد خبر: 1752263/52 زمان: 20:59   1400/02/08 بازدید: 31,786

برای خرید آرسنال جدی‌ام؛ امیدوارم صدایم را بشنوند

دنیل اک، ابراز امیدواری کرد که مالکان کنونی آرسنال صدای او را بشنوند و نهایتاً این باشگاه به وی فروخته شود.

به گزارش "ورزش سه"، در روز های اخیر و بعد از تجمع اعتراضی هواداران آرسنال علیه استن کرونکه، مالک آمریکایی باشگاه، شایعات در اطراف این تیم لندنی اوج گرفته است. در واقع طرفداران آرسنال خواهان خروج کرونکه هستند اما این آمریکایی اخیراً طی بیانیه ای تمام شایعات پیرامون احتمال فروش باشگاه را رد کرد.

 

دنیل اک، میلیاردر سوئدی، کسی است که علاقه زیادی برای خرید باشگاه آرسنال نشان داده است. او همچنین حمایت برخی از اسطوره‌های آرسنال از جمله تیری آنری، دنیس برگکمپ و پاتریک ویرا را هم با خود به همراه دارد.

 

 

 

 

دنیل اک اکنون در مصاحبه ای یکبار دیگر از علاقه زیاد خود برای خرید آرسنال پرده برداشته و می‌گوید: " من از هشت سالگی طرفدار آرسنال هستم. آرسنال تیم من است. من عاشق تاریخ باشگاه هستم و بازیکنان و طرفداران را دوست دارم. بنابراین فرصت مناسبی پیش روی خود می بینم تا بتوانم یک چشم انداز خوب برای باشگاه ترسیم کنم و شکوه گذشته را بازگردانم. من می‌خواهم اعتماد هواداران خود را جلب کنم و دوباره توجه آنها را را به سمت تیم بیاورم.

 

من خیلی جدی هستم و حتی بودجه خرید آرسنال را هم تأمین کرده‌ام. می خواهم آنچه که فکر می‌کنم پیشنهاد قانع‌کننده‌ای محسوب می‌شود را به مالکان ارائه دهم و امیدوارم آنها صدای من را بشنوند. من 30 سال هوادار باشگاه بوده‌ام و انتظار ندارم که موفقیت یک شبه حاصل شود. من آماده یک چالش طولانی هستم. تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که پیشنهادی که فکر می‌کنم کاملاً متفکرانه است را به کرونکه ارائه دهم و امیدوارم او صدای من را بشنود. من قبل از هر چیز می خواهم باشگاه بهتر عمل کند و این تنها دغدغه من است."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.