کد خبر: 1753231/1 زمان: 18:48   1400/02/13 بازدید: 64,241

خودتان می‌دانید و تیم تان... 

فوری: ماشین‌سازی کلیه فعالیت‌های خود را تعطیل کرد!

باشگاه ماشین سازی تبریز برای بار دوم تمامی فعالیت های ورزشی خود را تعطیل اعلام کرد.

به گزارش ورزش سه در بیانیه ای که امروز در رسانه  باشگاه ماشین سازی منتشر شده چنین آمده : بعد از اعلام تعلیق فعالیت های باشگاه ماشین سازی، استاندار محترم آذربایجان شرقی دستور به حل مشکلات این باشگاه و پرداخت مطالبات سال نود و شش از شهرداری تبریز دادند ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری های لازم را برای بقای ماشین سازی انجام ندادند.

 

در این بیانیه اعلام شده :باوجود همکاری و پیگیری های مستمر استاندار محترم دکتر پورمحمدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از چهل روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی شود و فقط فرایندی جهت سلب مسئولیت اجتماعی و حقوقی در این قبال این باشگاه مردمی را درپیش گرفته اند.

 

نویسنده بیانیه ماشین همچنین از  هیئت فوتبال هم گلایه کرده و نوشته : باشگاه ماشین سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی را داشت ولی متاسفانه عدم همکاری و حمایت ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادر فنی جدید به دلیل مطالبات مالی آن هیئت از باشگاه تبدیل به یک پروسه طولانی شد. بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه مالی به فوتبال استان دارد.

 

اما بند نهایی. مالک باشگاه ، ماشین سازی را به هیئت فوتبال واگذار کرد درحالیکه هیئت فوتبال قبلا اعلام کرده نظری روی تیمداری ندارد. 


این جملاتی است که ادامه لیگ برتر را هم به چالش خواهد کشید: صراحتا اعلام میدارد؛ تمامی فعالیت های باشگاه ماشین سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم  مسئولین شهری در کارشکنی های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسئولیت فعالیت های آتی تیم برعهده هیئت فوتبال استان خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.