کد خبر: 1753581/52 زمان: 21:36   1400/02/15 بازدید: 18,851

ضرر مالی هنگفت یووه به خاطر مربی‌های اخراجی!

یک مورد عجیب در رابطه با باشگاه یوونتوس و ضرر مالی این تیم طی سه سال اخیر وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که هر دو سرمربی قبلی یوونتوس یعنی مائوریتزیو ساری و ماسیمیلیانو آلگری با این تیم قرارداد داشتند و از طرف دیگر تیم‌هایشان را به مقام قهرمانی سری آ رسانده بودند، توسط باشگاه اخراج شدند.

 

 

 

 

مکس آلگری در تابستان 2019 و بعد از کسب پنج اسکودتوی متوالی و حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا با یووه از این باشگاه کنار گذاشته شد.
این سرمربی ایتالیایی هنوز یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد داشت و همین موضوع باعث شد که او حقوق یک فصل دیگر را هم به جیب بزند.

 

بعد از آلگری این مائوریتزیو ساری بود که روی نیمکت بیانکونری نشست اما او نیز در آگوست 2020 از هدایت یوونتوس برکنار شد و جای خود را به آندره آ پیرلو داد. مرد ایتالیایی تا سال 2022 با بانوی پیر قرارداد داشت و باشگاه یوونتوس امیدوار بود که ساری پیشنهاد یک تیم دیگر را بپذیرد تا آنها به شکل توافقی قرارداد خود را با او فسخ کنند اما تا به اینجا این اتفاق نیفتاده و ساری فعلاً بر اساس قرارداد حقوق خود را از یووه دریافت می‌کند.

 

 

 

 

همه این مسائل به کنار، یوونتوس اکنون حقوق سرمربی فعلی خود یعنی آندره‌آ پیرلو را هم می پردازد. در همین ارتباط سایت IlBianconero.com گزارشی قابل توجه در این باره منتشر کرده و مدعی شده که یوونتوس طی سه سال اخیر مبلغ 40 میلیون یورو به مربی های اخراجی خود پرداخت کرده که رقمی هنگفت و البته یک ضرر مالی بزرگ محسوب می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.