کد خبر: 1753591/42 زمان: 22:47   1400/02/15 بازدید: 33,462

پاسخ قاطعانه اینتر به ابراز علاقه بایرن

اینتر به هیچ وجه اجازه انتقال اشرف حکیمی، مدافع مراکشی خود به بایرن مونیخ را نخواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ می خواهد برای خرید یک مدافع سمت راست در فصل تابستان سرمایه گذاری کند. این باشگاه در سال 2020 به اشرف حکیمی علاقه زیادی داشت، اما او در آن مقطع بازیکن بسیار گران قیمتی محسوب می شد و بایرن مونیخ نیز قید خرید مدافع مراکشی را زد. حالا نیز هزینه اشرف بیش از 45 میلیون یورو است و هنوز پیشنهادی از سوی باشگاه بایرن مونیخ به صورت رسمی ارائه نشده و در حال حاضر اخبار در حد گفت و گوهای غیررسمی بوده است.

 

 

بایرن مونیخ از زمان حضور قرضی اشرف حکیمی در دورتموند این بازیکن را تحت نظر داشته است. مدیران باشگاه تصور می کنند قدرت تهاجمی اشرف حکیمی متناسب با سبک بازی بایرن مونیخ است، اما او از نظر دفاعی هنوز هم می تواند پیشرفت کند. اما نشریه گاتزتا مدعی شد در صورت درخواستی رسمی بایرن نیز اینتر تحت هیچ شرایطی اجازه جدایی اشرف حکیمی را صادر نخواهد کرد.

 

نراتزوری این فصل با اقتدار و در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل موفق به فتح اسکودتو شد و بی تردید درخشش اشرف حکیمی نقش مهمی در رقم خوردن این نتیجه داشت. آنتونیو کونته چندی قبل در جلسه ای با مدیران اینتر خواهان حفظ تمامی ستاره های این باشگاه برای فصل بعد شده و نام اشرف حکیمی در بین بازیکنان نام برده شده از سوی کونته وجود داشته است. بدین ترتیب به نظر می رسد بایرن مونیخ باید در فکر گزینه دیگری برای تقویت خط دفاعی خود باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.