کد خبر: 1753827/1 زمان: 15:47   1400/02/17 بازدید: 4,428

نیازمند به دنبال یازدهمین کلین شیت فصل

پیام نیازمند دروازه بان آماده ی سپاهان در این روز ها حالا با آمار جالب توجهی به دنبال یازدهمین کلین فصل مقابل پرسپولیس آماده است که قطعا کار سختی پیش رو دارد .

به گزارش ورزش سه ، پیام نیازمند دروازه بان ۲۶ ساله سپاهان که در جام حذفی مقابل خوشه طلایی ساوه هم موفق شد بار دیگر در‌وازه خود را بسته نگه دارد ؛ گلر اهل کرج سپاهان در هفته های اخیر نشان داده از آمادگی بالایی برخوردار و است و شاید اگر درخشش او نبود سپاهان در صدر جدول قرار نمیگرفت .

 

نیازمند در هشت بازی آخر سپاهان تنها دو بار مقابل ذوب آهن و آلومینیوم دروازه خود‌را باز شده دیده و در سایر بازی ها موفق به به بسته شدن دروازه خود شده ؛ دروازه بان طلایی پوشان که سومین سال حضور خود را در سپاهان میگذراند و در تمامی دیدار های ممکن برای سپاهان در این سه سال اخیر به میدان رفته چهار بازی متوالی اخیر سپاهان هم موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده ؛ البته نیازمند تا رسیدن دوباره به رکورد لیگ برتر که با ۹۴۳ دقیقه در دستان خودش است راه زیادی دارد .

 


 
گلر ملی پوش سپاهان اما در حساس ترین بازی هفته قطعا کار سختی مقابل بازیکنان آماده و خط حمله زهردار پرسپولیس دارد و باید دید می تواند درخشش هفته های اخیر خود را مقابل پرسپولیس زهردار این روز ها ادامه دهد یا خیر ؟

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.