کد خبر: 1754432/30 زمان: 01:25   1400/02/20 بازدید: 20,119

رئال 2-2 سویا: نفس‌گیر مثل لالیگا!

دیدار جذاب و تماشایی تیم‌های رئال مادرید و سویا با تساوی 2-2 به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی تیم های بارسلونا و اتلتیکو، امشب دیدار تیم های رئال و سویا هم با تساوی به پایان رسید تا چهار تیم مدعی لالیگا با همان شرایط قبل در انتظار سه هفته پایانی باشند. 

 

 

 

 

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 3 وینیسیوس فرصت داشت تا گل اول بازی را به ثمر برساند اما حضور به موقع ناواس، مانع از به خطر افتادن دروازه سویا شد. پس از بازیکنان میهمان ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند.

 

 

 

 

در دقیقه 12، روی ارسال اودریوسولا، این کریم بنزما بود که با ضربه سر دروازه سویا را باز کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

 

 

 

 

پس از آن بازی متعادل شد تا اینکه در دقیقه 22، سویا به گل اول رسید. روی ارسال خسوس ناواس از سمت راست بود که توپ با ضربه سر راکیتیچ به فرناندینیو رسید و او هم بعد از فریب کاسمیرو، با یک ضربه مطمئن کار را تمام کرد.

 

 

 

 

رئالی ها بلافاصله به این گل واکنش نشان دادند و حملات پرفشاری روی دروازه حریف داشتند؛ از جمله در دقیقه 31 که بنزما می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما واکنش خوب یاسین بونو، دروازه سویا را بسته نگه داشت.

برتری رئال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 41، روی حرکت خوب کروس، این کاسمیرو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه سویا پیدا نکرد.

در ثانیه های پایانی بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود سویا به پایان رسید.

 

 

 

 

نیمه  دوم را سویا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 47، آکونیا صاحب یک موقعیت شوتزنی شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن بازیکنان رئال ابتکار عمل را در دست گرفتند؛ هرچند موقعیت های آنها خطر چندانی روی دروازه سویا ایجاد نمی کرد. در دقیقه 65 بود که روی ارسال کروس، وینیسیوس درون محوطه جریمه سویا صاحب موقعیت شد اما نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند.

 

 

 

اما سرانجام در دقیقه 67 رئال به گل تساوی رسید. روی یک حمله تیمی هماهنگ بود که توپ در یک رفت و برگشت با پاس کروس به آسنسیو رسید و او هم با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد.

 

 

 

 

حملات رئال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 75، داور به سود رئال اعلام پنالتی کرد. سرنگون شدن بنزما در محوطه جریمه سویا باعث شد تا داور اعلام پنالتی کند اما وقتی برای بررسی صحنه از VAR استفاده کرد، صحنه برخورد توپ به دست میلیتائو که پیش از آن در محوطه جریمه رئال اتفاق افتاده بود را پنالتی تشخیص داد و به سود سویا اعلام پنالتی کرد.

مودریچ پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت کورتوا، دروازه رئال را باز کرد.

 

 

 

 

 

رئالی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، در دقایق پایانی حملات زیادی روی دروازه سویا ترتیب دادند و سرانجام در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل تساوی رسیدند. این بار تونی کروس بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد و ضربه او بعد از برخورد به ادن هازارد منحرف شد و به درون دروازه سویا غلتید.

 

 

به این ترتیب رئال با این یک امتحان 75 امتیازی شد و به دلیل نتیجه بهتر در دیدارها رو دررو با بارسا در رتبه دوم قرار گرفت. در حالی که اتلتیکو با 77 امتیاز اول و سویا با 71 امتیاز، در رتبه چهارم قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.