کد خبر: 1754571/29 زمان: 17:18   1400/02/20 بازدید: 16,141

روی خوش VAR به اتلتیکو

وی ای آر و ضرری که به رئال مادرید و بارسا زد

دیدار شب گذشته رئال مادرید و سویا بار دیگر انتقاداتی را به وی ای آر در فوتبال اسپانیا وارد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، دیدار حساس رئال مادرید و سویا از هفته 36 لالیگا دیشببا تساوی 2-2 خاتمه یافت. در این بازی رئال تا دقیقه 94 از سویا عقب بود ولی ادن هازارد موفق به زدن گل تساوی شد.

پنالتی جنجالی اعلام شده به سود سویا در دقیقه 77 نیز حواشی زیادی را باعث شد. داور پنالتی روی بنزما را پس گرفت ولی با دخالت وی ای آر و بازبینی صحنه، برخورد توپ به دست ادر میلیتائو در صحنه قبلی را پنالتی گرفت تا ایوان راکیتیچ گل دوم سویا را بزند.

 

 

 

 

35 هفته از لالیگا پشت سر گذاشته شده و تا به اینجا وی ای آر 146 بار در بازی ها دخالت کرده است. وی ای آر بیش از هر تیمی برای ویارئال مجبور به مداخله شده(24 بار) و سپس برای والنسیا و ایبار(20 بار). 

 

 

 

 

وی ای آر در بازی های رئال و اتلتیکو 16 بار و برای بارسلونا 11 بار دخالت کرده است و جالب اینکه این دخالت 5 بار به سود رئال، سه بار به سود بارسا و 7 بار به سود اتلتیکو بوده است. در عوض وی ای آر 9 بار به ضرر رئال کار کرده، 6 بار علیه بارسا و 5 بار نیز علیه اتلتیکو مادرید.

به عبارت دیگر از بین سه مثلث قهرمانی لالیگا و از لحاظ کمیت، اتلتیکو بیش از همه از وی ای آر سود برده است. رئال مادرید نیز بیش از همه ضرر دیده که آخرین نمونه اش شب گذشته بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.