کد خبر: 1754627/52 زمان: 22:30   1400/02/20 بازدید: 16,285

واکنش سولسشر به ماندگار شدن کاوانی در یونایتد

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد از ماندگار شدن ادینسون کاوانی در این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کش و قوس فراوان و شایعاتی که طی هفته های اخیر در رابطه با ادینسون کاوانی مطرح شده بود، نهایتاً ساعاتی پیش مشخص شد که این ستاره اروگوئه ای به مدت یک فصل دیگر در جمع شیاطین سرخ ماندگار خواهد بود؛ اتفاقی که قطعاً یک خبر فوق العاده برای هواداران یونایتد به حساب می آید.

 

 

 

 

اوله گنار سولسشر که طی هفته‌های اخیر بارها به تمجید از ادینسون کاوانی پرداخته بود بعد از ماندگار شدن او در یونایتد گفت: " وقتی با ادینسون کاوانی قرارداد امضا شد من تاکید کردم که او انرژی، قدرت و رهبری را برای تیم به ارمغان خواهد آورد من ثابت کردم که این اشتباه نبوده است. او توانست هرچه که در موردش فکر می کردم را ارائه دهد، حتی بیشتر."

 

سولسشر در ادامه گفت: "ما به عنوان مربی، از آمار گلزنی او آگاه بودیم.  با این حال، این شخصیت اوست که چیزهای زیادی را برای این تیم به ارمغان آورده است. او یک ذهنیت برنده دارد و یک نگرش صریح نسبت به هر کاری که انجام می دهد.

 

 

 

 

ادینسون یکی از آخرین کسانی است که زمین تمرین را ترک می کند و با رویکرد حرفه ای خود شرایط را برای پیشرفت جوانان هموار می‌کند. من همیشه دوست داشتم او بماند و هواداران عملکرد او را از نزدیک تماشا کنند. این بدان معناست که امیدوارم این اتفاق برای او رخ دهد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.